Badmintonový klub TJ Baník Most
 
 
 

Termínový kalendář

Statistika návštěvnosti

Družstvo žáků Baníku Most vítězem základní části

12.3.2013
 

MOST – V neděli 10. března 2013 pokračovala soutěž Oblastního přeboru smíšených družstev žáků svým druhým a závěrečným základní části. Družstvo BK TJ Baník Most, který po 1. kole vedl tabulku Ústeckého kraje, měl za soupeře týmy BK Goram Teplice a Super Stars Most. Čtvrtý účastník, TJ Chemička Ústí nad Labem, se kola neúčastnil z nedostatku hráčů.

Domácí tým BK TJ Baník Most v prvním utkání porazil hráče z Teplic 5:2 na zápasy, i přes handicap, že nepostavil smíšenou čtyřhru, tak hned z kraje utkání dotahoval jednobodovou ztrátu.

Druhé utkání bylo proti Super Stars Most, kde jsme také nepostavili smíšenou čtyřhru a tady bylo už těžší uhájit celkové vítězství. Potřebné čtyři body vedoucí k výhře zajistili ve dvouhrách i ve společné čtyřhře Jiří a Ondřej Královi a ještě ve dvouhře Terezie Kozempelová. Baník nakonec zvítězil v mosteckém derby 4:3 a upevnil si tak vedení v tabulce.

BK TJ Baník Most v soutěži nastupoval v sestavě: Jiří Král, Ondřej Král, Lucie Lavičková, Terezie Kozempelová a Martin Kural (na hostování z USK Plzeň).

Finálová skupina bude rozehrána 6. dubna 2013 a pořadatelem bude vítěz skupiny Ústecký kraj – BK TJ Baník Most a ve finále se mimo našeho družstva představí oba týmy z Vesce („A“ a „B“) a také Super Stars Most. Vítězný tým získá právo účasti na Mistrovství ČR smíšených družstev žáků, které se uskuteční 18.-19. května 2013 v Českém Krumlově, kde bude reprezentovat Severočeskou oblast ČBaS.

Zápasy 2. kola Oblastního přeboru družstev žáků:  

 
sobota 10. 3. 2013
(pořadatel BK TJ Baník Most)
 
 BK Goram Teplice
 -
BK TJ Baník Most „A“
2 : 5
Super Stars Most
 -