Badmintonový klub TJ Baník Most
 
 
 

Termínový kalendář

Statistika návštěvnosti

V nejmladší kategorii jsou nejlepší severní Čechy

25.10.2009
 
u11-09logo-web

ČESKÝ KRUMLOV – Českokrumlovský SKB pořádal ve dnech 24.-25.102009 čtvrtý ročník celostátního turnaje nejmladších žáků U11 družstev a v neděli také jednotlivců.

Baník Most hrál ve složení družstva prim, protože plná polovina hráčů byla z našeho badmintonového klubu. Vedle Ondřeje Krále, Lukáše Pátka a Lucie Borovské byli v týmu Ondřej Valter, Veronika Nová (oba Teplice) a Lucie Paurová (Super Stars Most). Tento výběr výborně reprezentoval náš kraj, protože porazil všech pět ostatních družstev v soutěži a po zásluze se stali vítězi tohoto ročníku. Trenérsky byli vedeni Jiřím Králem a Vlastimilem Valterem. Na dalších místech skončilo družstvo Prahy a třetí místo si vybojoval domácí výběr SKB Český Krumlov.

V neděli byl na pořadu turnaj jednotlivců. I tady byli hráči Baníku Most v popředí hodně vidět. Ondřej Král přehrál své tři soupeře a až ve finále ho přehrál českobudějovický Vojtěch Lapáček. Lukáš Pátek prohrál svůj úvodní zápas, ale v pavouku útěchy nedal nikomu ze svých protihráčů šanci, vše vyhrál a skončil tak na celkovém devátém místě. Na „bednu“ se postavila, stejně jako Ondra Král, také Lucie Borovská, která až v semifinále prohrála s pozdější vítězkou Veronikou Srncovou (Sokol Židlochovice). Chuť si ale spravila v zápase o třetí místo, kde přehrála Pavlínu Krpatovou (TJ Polabiny-Pardubice) a získala tak bronz. Jiné disciplíny než dvouhry nebyli na tomto turnaji vypsány.

Výsledky turnaje družstev U11 - sobota 24.10.2009

Výsledky turnaje jednotlivců U11 - neděle 25.10.2009

 

Kategorie: Družstva - Žáci

 
 

Fotogalerie k článku: