Termínový kalendář

Statistika návštěvnosti

Tři zlaté medaile z párových disciplín

11.3.2013

MOST – V sobotu 9.3.13 uspořádal klub Super Stars Most turnaj Grand Prix „C“, kat. U-13. Z  Baníku Most se zúčastnili David Seifert, Jan Králíček, Tomáš Demuth, Jan Novotný, Martin Jakubašek, Pavlína Seifertová, Dominika Eva Fantová, Markéta Beláková a Aneta Šlemerová. Nejlepších výsledků naši hráči překvapivě tentokrát dosáhli v párových disciplínách, když ve všech čtyřhrách zvítězili.

Ve dvouhře chlapců jsme měli první dva nasazené hráče, Honza Králíček nasazení potvrdil postupem do finále. V něm mu však chyběla kondice a prohrál s Jakubem Cachem (Super Stars Most) ve dvou setech. David Seifert se do finále nedostal, v semifinále podlehl Jakubu Cachovi, když opět nedokázal ovládnout své emoce. Jenda Novotný obsadil 5.-8. místo, v boji o semifinále prohrál s Filipem Markem (VSK Slavia TU Liberec). Martin Jakubašek podlehl v osmifinále Tomáši Abrahámovi (Super Stars Most).

Ve dvouhře dívek uspěla postupem do finále Pavlína Seifertová. Tentokrát je třeba Pavču pochválit i za výkon ve finálovém zápase, s Klárou Hejčlovou (BK Goram Teplice) dokázala odehrát řadu pěkných výměn. Celkové 5.-8. místo obsadily Domča Fantová, která prohrála v boji o semifinále s Julií Skuhrovou (Super Stars Most), a Markéta Beláková, tu vyřadila ve čtvrtfinále Pavlína Seifertová. V 1. kole vypadla s Terezou Charyparovou (VSK Slavia TU Liberec) Aneta Šlemerová.

Ve čtyřhře chlapců bez ztráty setu zvítězila naše dvojice Honza Králíček–David Seifert. Ve čtvrtfinále dohrály dvojice Tomáš Demuth–Jan Novotný a Martin Jakubašek–Jaroslav Vajsejtl (TJ Slovan Vesec).

Dívčí debl ovládla naše děvčata, když ve finále Pavlína Seifertová Dominikou Fantovou přehrály Markétu Belákovou Anetou Šlemerovou.

Také smíšená čtyřhra měla baníkovské finále. David Seifert Dominikou Fantovou vyhráli nad Honzou Králíčkem Pavlínou Seifertovou. Martin Jakubašek Markétou Belákovou skončili na 5.-8. místě. Konečnou 9.-16. pozici obsadily páry Jan Novotný-Aneta Šlemerová a Tomáš Demuth–Natálie Svetková (Super Stars Most).

Na turnaji Grand Prix „A“, kat. U-13 budou Baník Most reprezentovat Jiří Král, Jan Králíček, David Seifert, Pavlína Seifertová a Dominika Eva Seifertová.