Termínový kalendář

Statistika návštěvnosti

Tina Kozempelová získala dvě stříbra na MČR U 15 !!!

13.11.2018

V Karlových Varech se o víkendu uskutečnilo bezchybně zorganizované Mistrovství České republiky starších žáků.  Ve startovním poli  měl BK TJ Baník Most jediného zástupce - Kristinu Kozempelovou. Tina byla nasazená jen v mixu, ale šanci na úspěch měla i v singlu a deblu.

Smíšenou čtyřhru hrála Tina s Matějem Rzeplinskim /TJ Slavoj Český Těšín/,  až do semifinále postupovali turnajem celkem v klidu. V zápasu o finále porazili pár Dvořák, Nováková a podlehli až v boji o titul dvojici Šulc, Šilhavá.

Ve dvouhře hrála Tina jako nenasazená hned první zápas nasazené hráčce, Osladilovou porazila ve dvou setech. Singlové výkony Kristiny byly jako na houpačce – v dalším kole předvedla proti bojovné Kortusové velmi nervózní představení a vyhrála až ve třetím setu. Pak se však hra zase zlepšila a Tinu čekaly již jen nasazené hráčky – v osmičce  Ševčíková 2:0 na sety,  v semifinále Metzová 22:20 ve třetím setu. Proti tomu, aby titul získala Tina jako nenasazená hráčka byla rychnovská  Péťa Maixnerová, hráčka s nejpočetnějším fan klubem na turnaji. Kristina ve finále prohrála 0:2, ve druhém setu odvrátila 8 mečbolů…

Debl Kristina Kozempelová – Karolína Nachtmanová /SK Prosek/ nebyl nasazený a los jim poněkolikáté přisoudil do 1.kola  nasazený pár Žurková – Nováková. Holky bojovaly, ale silovému pojetí soupeřek podlehly 0:2.

Tině chci pogratulovat ke krásným výsledkům, za rok to může být ještě lepší !!!

Zároveň patří dík i superkoučovi Matějovi Hubáčkovi, který to celý víkend na židli za kurtem vydržel :-).