Badmintonový klub TJ Baník Most
 
 
 

Termínový kalendář

Statistika návštěvnosti

Startovní listina GP C kategorie U17 27.4.2019

25.4.2019
 

Uzavřená startovní listina na základě obdržených přihlášek. Prosím o vaši kontrolu.

SH

 

  Dvouhra chlapci        
1 Oros Marek Super Stars Most 24    
2 Běhounek Ondřej TJ Chemička Ústí nad Labem 34    
3 Port Jan Super Stars Most 37    
4 Pálinkáš Ondřej TJ Chemička Ústí nad Labem 40    
5 Hošek Vojtěch BK TJ Baník Most 52    
6 Brunc Jan BK Goram Teplice, z.s. 63    
7 Valjent Patrik TJ Chemička Ústí nad Labem 69    
8 Kovář Milan Sokol Radotín Meteor Praha 74    
9 Hnilica Petr Sokol Radotín Meteor Praha 75    
10 Langmaier Jiří BK Goram Teplice, z.s. 93    
11 Kořínek Ondřej TJ Chemička Ústí nad Labem 99    
12 Martínek Dominik BK Goram Teplice, z.s. 103    
13 Hammerle Matěj TJ Chemička Ústí nad Labem 110    
14 Vlasák David Super Stars Most 122    
15 Hroza Samuel BK Goram Teplice, z.s. 123    
16 Kóňa Jan Super Stars Most 123    
17 Oros Daniel TJ Chemička Ústí nad Labem 150    
           
  Dvouhra dívky        
1 Kozempelová Kristina BK TJ Baník Most 17    
2 Hoffmanová Viktorie TJ Slovan Karlovy Vary, z.s. 32    
3 Hájková Linda TJ Chemička Ústí nad Labem 35    
4 Fišerová Karolína Super Stars Most 40    
5 Zimová Kateřina TJ Chemička Ústí nad Labem 45    
6 Koliášová Kateřina SK Hamr, z.s.  47    
7 Zimová Barbora TJ Chemička Ústí nad Labem 55    
8 Königová Nicola BK Goram Teplice, z.s. 57    
9 Burdová Tereza BK TJ Baník Most 59    
10 Treperová Ivana SK Prosek Praha 60    
11 Křížová Karolína TJ Chemička Ústí nad Labem 64    
12 Korčmarošová Tereza TJ Slovan Karlovy Vary, z.s. 65    
13 Šafrová Anna TJ Chemička Ústí nad Labem 73    
14 Krejčí Adéla TJ Chemička Ústí nad Labem 76    
15 Seidlová Aneta Super Stars Most 79    
16 Zavadilová Tereza TJ Chemička Ústí nad Labem 92    
17 Dvořáková Tereza BK Goram Teplice, z.s. 118    
18 Klímová Adéla Sokol Radotín Meteor Praha 133    
19 Kubačková Laura BK Goram Teplice, z.s. 138    
20 Sýkorová Anna Marie BK Goram Teplice, z.s. 142    
           
  Čtyřhra chlapců        
1 Běhounek Ondřej Pálinkáš Ondřej 40 40 80
2 Hošek Vojtěch Oros Marek 72 22 94
3 Kořínek Ondřej Valjent Patrik 69 66 135
4 Hnilica Petr Kovář Milan 83 87 170
5 Brunc Jan Langmaier Jiří 90 95 185
6 Oros Daniel Hammerle Matěj 89 114 203
7 Martínek Dominik Hroza Samuel 110 101 211
8 Kóňa Jan Vlasák David 114 99 213
           
           
  Čtyřhra dívek        
1 Hoffmanová Viktorie Korčmarošová Tereza 28 31 59
2 Zimová Kateřina Zimová Barbora 31 37 68
3 Treperová Ivana Koliášová Kateřina 52 43 95
4 Fišerová Karolína Seidlová Aneta 48 54 102
5 Burdová Tereza Kozempelová Kristina 62 47 109
6 Zavadilová Tereza Hájková Linda 70 45 115
7 Krejčí Adéla Šafrová Anna 61 65 126
8 Křížová Karolína Klímová Adéla 30 105 135
9 Königová Nicola Dvořáková Tereza 91 91 182
10 Kubačková Laura Sýkorová Anna Marie 107 118 225
           
           
  Smíšená čtyřhra        
1 Port Jan Hoffmanová Viktorie 45 25 70
2 Oros Marek Fišerová Karolína 33 39 72
3 Běhounek Ondřej Hájková Linda 46 32 78
4 Valjent Patrik Zavadilová Tereza 61 71 132
5 Pálinkáš Ondřej Zimová Barbora 69 70 139
6 Hnilica Petr Treperová Ivana 95 48 143
7 Kóňa Jan Korčmarošová Tereza 111 37 148
8 Kořínek Ondřej Zimová Kateřina 85 65 150
9 Vlasák David Seidlová Aneta 88 64 152
10 Kovář Milan Klímová Adéla 81 72 153
11 Langmaier Jiří Königová Nicola 90 67 157
12 Brunc Jan Koliášová Kateřina 73 88 161
13 Oros Daniel Krejčí Adéla 98 65 163
14 Hošek Vojtěch Burdová Tereza 107 89 196
15 Hroza Samuel Sýkorová Anna Marie 99 134 233
16 Martínek Dominik Dvořáková Tereza 128 114 242
  Hammerle Matěj  ---------------- 161  --- N/A
   ---------------- Šafrová Anna  --- 69 N/A
   ---------------- Křížová Karolína  --- 28 N/A
   ---------------- Kubačková Laura  --- 98 N/A

Kategorie: Jednotlivci - Kategorie U17