Badmintonový klub TJ Baník Most
 
 
 

Termínový kalendář

Statistika návštěvnosti

Tři medaile Ondry Krále a rybička Lucky Borovské - Grand Prix A U 17 v Jehnicích

29.3.2015
 

Poslední turnaj Grand Prix "A"  U 17 této sezóny pořádal Sokol Jehnice o víkendu   28.- 29. března 2015. Do Brna vyrazila čtveřice našich hráčů Ondřej Král, Jiří Král, Lucie Borovská a Terezie Kozempelová.

Ondra  chtěl navázat na výkony z předchozích "áček"  a udržet se před MČR na nasazených pozicích. Plány mu úplně nevyšly - v singlu jej v semifinále přehrál benátecký Cristian Savin, v mixu s Verčou Dobiášovou také ve čtyřce singlově hrající Petr Beran se Zuzanou Matouškovou /oba Sokol Křemže/. Finálová účast se tak zdařila jen ve čtyřhře, Ondra  s Járou Máchalem /Slovan Vesec/ podlehli favoritům turnaje - jihočeskému páru V.Lapáček - P.Beran.

Lucka v poslední době trénuje více než v minulosti a na hře to bylo vidět. Smíšená čtyřhra s Martinem Kuralem /USK Plzeň/ přinesla Lucce jeden vítězný zápas, ve 2.kole sehráli třísetový vyrovnaný zápas s druhou nasazenou dvojicí V.Lapáček - P.Krpatová. Ve dvouhře byla Lucka kousek od postupu do osmičky, ve 3.setu však proti Aničce Legátové došla naší hráčce šťáva. Bojovnost však Lucii zcela jistě nechyběla, poprvé jsem viděl, že Lucka skočila za míčkem rybičku. V dívčím deblu Tereza s Lucií skončily hned v 1.kole na raketách P.Krpatové a L.Přikrylové.

Také Terka zvýšila v poslední době tréninkovou píli, v Brně to však ke kýženému cíli nevedlo. V mixu s klimkovickým M.Vašátkem prohláli v 1.kole. Také ve dvouhře podlehla Tereza v úvodním zápase, její přemožitelkou byla Lenka Přikrylová /SK Podolí/.

Jirka hrál  v Jehnicích jen párové disciplíny a v mixu i deblu vyhrál jeden zápas. Ve smíšené čtyřhře podlehl Jirka s Adélou Seibertovou J.Fialovi  J.Slatinské ve 2.kole.  Ve čtyřhře chlapců  prohráli Jirkové Král a Vajsejtl ve čtvrtfinále s Ondrou Králem a Járou Máchalem.

Výsledky: http://www.tournamentsoftware.com/sport/tournament.aspx?id=D84D2D04-3A27-4754-BA34-BD999859486F

 

Autor: J.Král st.

 

 

Kategorie: Jednotlivci - Kategorie U17

 
 

Fotogalerie k článku:otevřít na rajčeti