Termínový kalendář

Statistika návštěvnosti

Ondra Král - juniorský mistr republiky v singlu a vicemistr v deblu

11.12.2016

O.Král vybojoval titul mistra republiky ve dvouhře staršího dorostu v Ostravě. S M.Hubáčkem přidal stříbto v deblu.

TJ Sokol Klimkovice uspořádal  v tenisové hale  SC Ostrava a.s. Mistrovství České republiky kategorie U 19.

BK TJ Baník Most reprezentovali bratři Králové a "last minute" nominaci získala po omluvách do smíšené čtyřhry Terka Kozempeová.

Tereza si našla mixového  parťáka v Rychnově nad Kněžnou, ale s T. Hynkem nestačili v 1.kole na pražský pár Šercl - Typltová.

Jiří v singlu v 1.kole přehrál V.Palána, v osmifinále mu los již podruhé v jednom týdnu přidělil C. Savina - po rozpačitém 1. setu sehrál Jirka s Cristianem vyrovnaný druhý set s koncovkou 20:22 ve prospěch benáteckého hráče. V deblu Jirka s Jiřím Vajsejltem podlehli ve čtvrtfinále pozdějším mistrům ČR P. Beranovi a J. Somerlíkovi.

Ondřej hrál turnaj z pozice nasazené jedničky a v pavouku měl samé reprezentanty České republiky. Postupně přehrál M. Aubuse, C. Savina a ve finále P. Berana.  A mohl slavit svůj první singlový titul republikového šampiona . V deblu přidal stříbrnou medaili po trochu vlažnějším finálovém výkonu proti páru Beran, Somerlík.    Ondřejovi gratulujeme !!!

Mistrovství U 19 bylo klimkovickými krásně připraveno,  odehrálo se v příjemné atmosféře.  Pozitivní bylo i vzájemné chování hráčů, šampionát se obešel bez nesportovních excesů, bez dohadování o autech a unfair gest, což v minulosti nebývalo pravidlem.