Termínový kalendář

Statistika návštěvnosti

Stříbro a bronz z domácího republikového šampionátu pro Jirku Krále

11.1.2018

O víkendu 6.-7. ledna 2018  pořádal BK TJ Baník Most Mistrovství  České republiky kategorie U 19.  Na turnaji hrál z našeho klubu Jirka Král. V obou svých disciplínách získal medaili a potvrdil tak svou vzrůstající formu z posledního půl roku.

Ve dvouhře porazil Jirka v osmičce hradeckého Marka Aubuse, v semifinále  Tomáše Švejdu /SKB Český Krumlov/. Až ve finále mu zhatil plány na mistrovský titul  brácha Ondra Král, reprezentující v současné době  krumlovský badmintonový klub.

Ve čtyřhře hrál Jiří Král s Jiřím Vajsejtlem /TJ Slovan Vesec/, kluci  podlehli v semifinále pozdějším vítězům - páru Matěj Hubáček + Vojtěch Lapáček /Meteor Praha – Č. Budějovice/

Kvalitu badmintonu v Mostě podtrhla ziskem zlaté medaile Verča Dobiášová /Super Stars Most/. Další tituly získaly  pár Hubáček – Ausbergerová /Meteor Praha – SK Prosek/ v mixu a dvojice Fuchsová – Ausbergerová /Montas Hr.Králové – SK Prosek/ v dívčím deblu.

O bezproblémový chod juniorského mistrovství ČR se perfektně staral  vrchní rozhodčí Jan Kolář.

Jménem klubu děkujeme městu Most za dlouhodobou podporu práce s mládeží a vedení Sportovní haly města Mostu za možnost uspořádat turnaj ve velmi důstojných podmínkách.

Poděkování za pomoc s pořádáním turnaje patří hráčům a rodičům našeho klubu!

Děkujeme   také Lukášovi a Martině Krocovým a hráčům Super Stars Most, významně se podíleli na organizaci mistrovství.