Badmintonový klub TJ Baník Most
 
 
 

Termínový kalendář

Statistika návštěvnosti

Letní soustředění v Rumburku 2011

31.8.2011
 
rumburk-2011-(245)

RUMBURK - V sobotu 27. srpna 2011 se členové našeho klubu vrátili z tradičního, již 9. ročníku letního badmintonového soustředění mládeže a dospělých v Rumburku, zde jim zázemí pro trénování po sedm dní poskytl areál Sportlife Centra.

Soustředění bylo, stejně jako loni, velmi početné, protože čítalo celkem na 65 účastníků z řad aktivních hráčů a hráček, neregistrovaných hráčů a doprovodu.

Hráči a hráčky absolvovali 2-3 fázové tréninky, mimo úterý, kdy byl klid od badmintonu, ale ne od sportu. Na programu byl Sportovní den, hlavně pro čtyři 9-členná družstva. Celkem v hale se uskutečnilo 13 tréninků, další pak byly v posilovně, na beachvolleybalovém hřišti, tenisovém kurtu i ve volné přírodě. Po celou dobu soustředění trénoval hráče a hráčky trenér II. třídy Adam Hobzik z TJ Spoje Praha, dále se po trenérské stránce hráčům věnovali Jiří Král, Svatopluk Hofman, Luboš Trubač, Pavel Fanta a Pavel Douša (vesměs trenéři III. třídy). Hráči po prázdninách nabírali fyzickou kondici, obratnost a výbušnost, dále taktiku čtyřhry, útočnou i obranou hru.

Všichni účastníci na soustředění našli dokonalé zázemí s veškerým komfortem na trénování, velmi kvalitní ubytování v hotelu s TV a ledničkou. Stravování bylo přímo v místě sportovní haly. Pro všechny účastníky soustředění zajišťoval klub bezplatný pitný režim v době tréninků po celou dobu soustředění.

Hráči se nenudili ani mimo doby tréninků – v době většího volna pro ně byly připraveny sportovní aktivity – volejbal, krytý bazén, venkovní hry, bowling a florbal. Dorostenky Veronika Doušová a Michaela Loukotová připravily pro mládež na čtvrteční večer Stezku odvahy a nechyběl ani závěrečný turnaj žáků a také badmintonové klání „generací“. Veškeré výsledky si můžete prohlédnout zde.

Úterý po večeři patřilo vyhlašování výsledků nominovaných hráčů za sezónu 2010/2011. Hlavní cena, z celkových deseti nominací, patřila Martinu Královi, který získal titul nejúspěšnějšího hráče klubu za uplynulou sezónu. Ostatní výsledky jsou v celkovém přehledu.

Zde si můžete prohlédnout první fotky z letního badmintonového soustředění v Rumburku.

Kategorie: Jednotlivci - Ostatní info

 
 

Fotogalerie k článku: