Badmintonový klub TJ Baník Most
 
 
 

Termínový kalendář

Statistika návštěvnosti

Nominace na únor 2019

18.1.2019
 

Prosím o dodržování termínů  potvrzení účasti nebo omluv na: info@badminton-most.cz, usnadní mi to práci. 

Turnaje mimo oblast, zajišťují rodiče hráčů - včetně organizace dopravy !!!

2.2. 19  GP C U 13 open Super Stars Most  Burdová, Grznárová , Trup, Langmajer

Přihlášky do 24.1. 19

Doprovod: rodiče

2.2. 19 Praha nebo  3.2. 19 GP C U 15 Benátky  Ickert

Přihlášky do 24.1. 19

Doprovod: rodiče

Neděle 3.2.19  Radonice Junior Cup Suchomelová, Kindlová, Hošek, Volák, Valenta J., Valenta A., Burdová T., Stará, Grznár, Grznárová, Pergl, Ptáčková, Seidl, Seidl, Bleyer , Dvořák, Srbek, Klokan

Přihlášky do 27.1. 19

Doprovod: rodiče

9.-10.2. 19 GP A U 15 Super Stars Most  Kozempelová, Ickert

Trenér: Král

9.2.19 GP C U 19 Liberec Vesec  Dvořák, Hošek, Fantová, Suchomelová

Přihlášky do 31.1. 19

Doprovod: rodiče

Neděle 10.2.19 GP D U 15 Plzeň  Grznár, Pergl, Valenta J., Seidl F., Stará, Klokan

Přihlášky do 31.1. 19

Doprovod: rodiče

 Neděle 10.2.19  GP D U 13 Baník Most  Bleyer, Burdová, Langmajer, Trup, Valenta A., Srbek

Přihlášky do 3.2. 19

Propozice

16.-17.2. 19  GP A U 17 Hr. Králové   Kozempelová

Přihlášky do 31.1. 19

Doprovod: rodiče

16.2.19  GP C U 13 Ústí n. L. Burdová, Grznárová , Trup, Langmajer

Přihlášky do 2.2. 19

Doprovod: rodiče

Propozice

 Neděle 17.2.19  OP U 13 družstva z 2018 finálová část SuperStars Most Trup, Langmajer, Seidl, Stará, Grznárová, Burdová

Přihlášky do 2.2. 19

Trenér: Trubač

Propozice

Neděle 24.2. GP C U 15 Baník Most   Ickert,Grznár, Seidl, Valenta J., Pergl, Klokan, Stará

Přihlášky do 10.2. 19

2.-3.3. 19 GP B U 13 Praha Hamr  Grznárová, Langmajer, Burdová

Přihlášky do 10.2. 19

Doprovod: rodiče

Propozice

Startovní listina

2.3. 19 GP C U 17 Nejdek  Volák, Seidl M., Kozempelová, Hošek, Burdová,Dvořák

Přihlášky do 22.2. 19

Doprovod: rodiče

Neděle 3.3.19  Radonice Junior Cup Suchomelová, Kindlová, Hošek, Volák, Valenta J., Valenta A., Burdová V., Stará, Grznár, Grznárová, Pergl, Ptáčková, Seidl, Seidl, Bleyer , Dvořák, Srbek, Klokan

Přihlášky do 22.2. 19

Doprovod: rodiče

Kategorie: Jednotlivci - Ostatní info