Badmintonový klub TJ Baník Most
 
 
 

Termínový kalendář

Statistika návštěvnosti

Skončilo 8. letní soustředění mládeže a dospělých v Rumburku

28.8.2010
 
100-2033

RUMBURK - V sobotu 28.8.2010 se členové našeho klubu vrátili z tradičního, již 8. ročníku Letního badmintonového soustředění mládeže a dospělých v Rumburku, zde jim "azyl" po sedm dní poskytl areál Sportlife Centra.

Soustředění bylo velmi početné, celkem čítalo 65 účastníků z řad aktivních hráčů a hráček, neregistrovaných hráčů, doprovodu i malých capartů.
 
Hráči a hráčky absolvovali 2-3 fázové tréninky, mimo úterý, kdy byl klid od badmintonu, ale ne od sportu, protože probíhal Sportovní den. Celkem v hale se uskutečnilo 13 tréninků, další pak byly v posilovně, na beachvolleybalovém hřišti i ve volné přírodě. Po celou dobu soustředění trénoval dorostence a dospělé hráče Jan Vitvera z TJ Chemičky Ústí nad Labem, dále se po trenérské stránce hráčům věnovali Jiří Král, Svatopluk Hofman, Luboš Trubač, Pavel Fanta a Werner Reichel (vesměs trenéři III. třídy). Hráči po prázdninách nabírali fyzickou kondici, obratnost a výbušnost, dále taktiku čtyřhry, útočnou i obranou hru.
 
Hráči se nenudili ani mimo doby tréninků – v době většího volna pro ně byly připraveny sportovní aktivity – volejbal, krytý bazén, venkovní hry, bowling a florbal.
Úterý po večeři patřilo vyhlašování výsledků nominovaných hráčů za sezónu 2009/2010. Prozradíme, že nejúspěšnějším hráčem klubu za uplynulou sezónu se stal Roman Dokládal, ostatní výsledky jsou zde v celkovém přehledu.

 

Kategorie: Jednotlivci - Ostatní info

 
 

Fotogalerie k článku: