Badmintonový klub TJ Baník Most
 
 
 

Termínový kalendář

Statistika návštěvnosti

Startovní listina GP D kategorie U 15

10.5.2019
 

Konečná startovní listina dle obdržených přihlášek. Všichni níže uvedení hráči jsou přihlášeni do turnaje. Prosím ještě o dodatečné spárování dvojic ve smíšené čtyřhře a kontrolu všech disciplín.

Děkuji SH

Aktualizace 10.5.2019 07:00

  Dvouhra chlapců        
1 Pavlica Lukáš TJ Astra Zahradní Město, z.s. 38    
2 Solar Jan SK Prosek Praha 47    
3 Čepela Marek TJ Astra Zahradní Město, z.s. 50    
4 Fošum Josef TJ Sokol Křemže 57    
5 Marek Jonáš Sokol Radotín Meteor Praha 58    
6 Pražský Šimon SK Prosek Praha 64    
7 Janíček Sebastian Sokol Radotín Meteor Praha 70    
8 Oros Daniel TJ Chemička Ústí nad Labem 84    
9 Horák Maxmilián Badminton Sharks Brno, z.s. 87    
10 Grznár Blažej BK TJ Baník Most 92    
11 Klokan Jan BK TJ Baník Most 98    
12 Štych Marek BK Goram Teplice, z.s. 112    
13 Fuchs Marek Badminton Sharks Brno, z.s. 118    
14 Wimmer Karel Sokol Radotín Meteor Praha 122    
15 Smutný Dalibor BK Goram Teplice, z.s. 129    
16 Vocilka Jiří BK Goram Teplice, z.s. 134    
17 Melcher Patrik Badminton Sharks Brno, z.s. 135    
18 Wasylkow Jakub BK Goram Teplice, z.s. 165    
19 Borisov Iakov TJ Chemička Ústí nad Labem 176    
20 Glöckner Filip BK Goram Teplice, z.s. 214    
21 Valenta Jan BK TJ Baník Most 238    
22 Čejka  Aleš BK Goram Teplice, z.s. 256    
           
  Dvouhra dívek        
1 Sommerová Lucie Sokol Radotín Meteor Praha 53    
2 Kučerová Klára SK Prosek Praha 54    
3 Vávrová Anna Sokol Radotín Meteor Praha 55    
4 Pavlišová Klára TJ Sokol Křemže 63    
5 Šafrová Anna TJ Chemička Ústí nad Labem 65    
6 Doubková Veronika Badminton Sharks Brno, z.s. 75    
7 Pondělíková Veronika TJ Chemička Ústí nad Labem 77    
8 Krejčí Adéla TJ Chemička Ústí nad Labem 89    
9 Trnková Adéla BK Goram Teplice, z.s. 99    
10 Bálintová Michaela TJ Astra Zahradní Město, z.s. 105    
11 Hermannová Kateřina BK 73 DELTACAR  Benátky n/J. z.s. 113    
12 Stará Laura BK TJ Baník Most 116    
13 Rezková Kateřina BK Goram Teplice, z.s. 120    
14 Davídková Alena TJ Astra Zahradní Město, z.s. 124    
15 Orosová Sára TJ Chemička Ústí nad Labem 136    
16 Grznárová Tereza BK TJ Baník Most 147    
17 Wasylkowa Kateřina BK Goram Teplice, z.s. 178    
18 Maixnerová Amélie SK Prosek Praha 205    
           
  Čtyřhra chlapců        
1 Pražský Šimon Solar Jan 60 54 114
2 Klokan Jan Grznár Blažej 80 68 148
3 Čepela Marek Marek Jonáš 111 58 169
4 Fuchs Marek Horák Maxmilián 94 87 181
5 Janíček Sebastian Wimmer Karel 64 133 197
6 Smutný Dalibor Vocilka Jiří 107 103 210
7 Valenta Jan Fošum Josef 168 46 214
8 Wasylkow Jakub Štych Marek 134 94 228
9 Oros Daniel Borisov Iakov 99 151 250
10 Glöckner Filip Čejka  Aleš 252 252 504
  Melcher Patrik   82   N/A
           
  Čtyřhra dívek        
1 Krejčí Adéla Šafrová Anna 56 46 102
2 Kučerová Klára Vávrová Anna 60 52 112
3 Sommerová Lucie Doubková Veronika 47 79 126
4 Bálintová Michaela Davídková Alena 73 90 163
5 Trnková Adéla Rezková Kateřina 94 153 247
6 Orosová Sára Pondělíková Veronika 143 112 255
7 Grznárová Tereza Stará Laura 143 114 257
8 Pavlišová Klára Wasylkowa Kateřina 93 172 265
           
  Smíšená čtyřhra        
1 Fošum Josef Pavlišová Klára 47 59 106
2 Marek Jonáš Vávrová Anna 49 58 107
3 Oros Daniel Krejčí Adéla 62 63 125
4 Janíček Sebastian Kučerová Klára 53 73 126
5 Wimmer Karel Šafrová Anna 96 46 142
6 Pavlica Lukáš Davídková Alena 71 84 155
7 Fuchs Marek Doubková Veronika 109 63 172
8 Grznár Blažej Stará Laura 75 98 173
9 Wasylkow Jakub Trnková Adéla 130 85 215
10 Smutný Dalibor Rezková Kateřina 142 125 267
11 Borisov Iakov Orosová Sára 150 141 291
12 Klokan Jan Grznárová Tereza 142 152 294
13 Štych Marek Wasylkowa Kateřina 155 152 307
14 Pražský Šimon Maixnerová Amélie 157 194 351
    Bálintová Michaela   110 N/A
    Pondělíková Veronika   94 N/A
  Vocilka Jiří   114   N/A
  Glöckner Filip   222   N/A
  Čejka  Aleš   222   N/A
  Valenta Jan   222   N/A
  Janíček Sebastian   53   N/A
  Čepela Marek   74   N/A
  Solar Jan   33   N/A
  Horák Maxmilián   140    
  Melcher Patrik   160    

 

Kategorie: Jednotlivci - Ostatní info