Badmintonový klub TJ Baník Most
 
 
 

Termínový kalendář

Statistika návštěvnosti

Víkend 10.- 11. 2. 2018

15.2.2018
 

GP A U 15 Brno- svůj první „áčkový“ turnaj starších žáků odehrála v Brně Tina Kozempelová.  Kristina hrála všechny tři disciplíny. V mixu s M. Rzeplinským  skončila na krásném 3. místě – cestou k bronzu si museli Tina s Matějem poradit s nasazenými páry 5/8 a 3/4, nad jejich síly byli v semifinále D.Kopřiva s M.Kohoutovou.  Ve dvouhře se 1.kole Tina trápila s plzeňskou B.Šenfeldovou, v osmifinále již podala mnohem lepší výkon, ale s Novákovou z Nejdku prohrála ve dvou setech.  Nejlepším zápasem dne  byla čtyřhra – s Karolinou Nachtmanovou /SK Prosek/ si Kristina na kurtu vyhověla a holky nebyly daleko od vyřazení nasazeného páru č.2  Nováková – Žurková.

Výsledky

Fotogalerie

Hungarian Junior Pecs   do Maďarska odjel s juniorským reprezentačním výběrem Jirka Král.  Turnaj odehrál Jirka tentokrát lépe než předchozí polské juniorské mezinárodní  mistrovství. Po dvou výhrách nad Mexičanem Rodriguezem a Chorvatem Banem postoupil do osmifinále. V něm byl nad jeho síly Francouz Arnaud Merkle – nasazená dvojka a pozdější finalista celého turnaje.

Výsledky

GP C U 13 open Praha Hamr  na početně silně obsazeném turnaji hrály Terka Grznárová a Laura Stará. V kvalitní konkurenci se holky tentokrát na pódiová umístění nedostaly

Výsledky

Fotogalerie na webu SK Hamr

GP C U 15 open Praha Hamr  paralelně s GP A U 15 se konal na Hamru céčkový turnaj starčích žáků. Baník Most reprezentovali Michal Seidl, Pepa Volák, Dan Ickert, Blažej Grznár a Terka Burdová. Pěkného výsledku dosáhl ziskem stříbrné medaile v singlu Michal Seidl.

Výsledky

GP C U 19 Super Stars Most  postupového turnaje staršího dorostu se zúčastnili Vojta Hošek, Katka Suchomelová a Domča Fantová. Nejlepší z našich hráčů byla Káťa, která ve všech třech disciplínách obsadila 5.místo.

Výsledky

Kategorie: Jednotlivci - Ostatní info