Badmintonový klub TJ Baník Most
 
 
 

Termínový kalendář

Statistika návštěvnosti

Víkend 19.-20. října 2019

24.10.2019
 

Regionální výběry U 11  Czech Talent Č.Krumlov

Severní Čechy reprezentovala šestice  Kryštof Sůva /Slovan Vesec/, Marcel Marek /TJ Chemička Ústí nad Labem/, Jan Bleyer , Tereza Grznárová, Veronika Burdová /všichni BK TJ Baník Most/, Monika Niedermayerová   /TJ Chemička Ústí nad Labem/.  Severočeské družstvo především díky své dívčí polovině získalo v sobotním turnaji cenné 3.místo.

V neděli se švýcarským systémem odehrál turnaj jednotlivců. Bylo důležité bojovat o každý bod a i díky tomu bylo pořadí na konci leckdy docela překvapivé. Dívčí část vyhrála bez ztráty setu Terka Grznárová. Verča Burdová měla smůlu v  poslední dvou kolech – narazila na dvě zatím nepřekonatelné překážky Terku Burdovou a Janu Hnilicovou a obsadila konečné 13.míst. Honza Bleyer v chlapecké části bojoval a skončil nakonec na 23.místě

Výsledky

Fotografie

OP U 17 Ústí nad Labem  trojice Vojta Hošek, Honza Port a Terka Burdová bojovala o oblastní medaile a nevedla si vůbec špatně. Bronz v singlu získala Terka, v deblu dvojice Honza a Vojta. Na MČR U 17 bude náš klub reprezentovat Kristina Kozempelová.

Výsledky

Fotografie

GP C U 13 Vesec  v Liberci hráli Anička Portová a Matěj Trup. Na medaile dosáhla Anička – vyhrála čtyřhru s Nelou Fenclovou a byla třetí v singlu.

Výsledky

Fotografie

Kategorie: Jednotlivci - Ostatní info