Badmintonový klub TJ Baník Most
 
 
 

Termínový kalendář

Statistika návštěvnosti

Víkend 2.- 4. 2. 2018

5.2.2018
 

MČR dospělých Praha - na dospělý šampionát se díky postavení na juniorském světovém žebříčku nominoval Jirka Král, v 1.kole   zvítězil nad  J. Holečkem /Králův Dvůr/. V osmifinále narazil na Honzu Loudu /USK Plzeň/, ani proti němu neodehrál Jirka špatný zápas, ale na českého reprezentanta a pozdějšího mistra ČR to nestačilo.

Velkým úspěchem skončil šampionát pro odchovance Baníku Most Ondru Krále, který v krumlovských barvách získal  titul vicemistra České republiky dospělých. Gratulujeme !!!

Výsledky

Stream

GP C U 15 Ústí nad Labem  v krajském městě hrála čtveřice našich hráčů Míra Suchomel, Pepa Volák, Dan Ickert a Tina Kozempelová. Naše výprava byla velmi úspěšná, Tina zvítězila v singlu a tím si zajistila postup na GP A příští víkend v Brně. Dan skončil druhý v mixu s Karolínou Fišerovou /SuperStars Most/ a třetí v deblu s Alešem Foukalem /TJ Slovan Vesec/.

Výsledky

Fotogalerie od p.Ickerta

Junior Cup Radonice  Na další pokračování radonických nedělí odjela početná skupina našich hráčů.   Na medailových pozicích skončili Pepa Volák, Terka Burdová a Filip Langmajer.

 Výsledky budou teprve zveřejněny.

Fotogalerie od p. Langmajera

Kategorie: Jednotlivci - Ostatní info