Badmintonový klub TJ Baník Most
 
 
 

Termínový kalendář

Statistika návštěvnosti

Víkend 24.- 25. 3. 2018

26.3.2018
 

GP D U 13 Teplice  baníkovská trojice Filip Langmajer, Jan Valenta a Veronika Burdová bojovala v Teplicích o svůj první postup na GP C. Naši hráči si nevedli vůbec špatně – postup vybojovali Filip a Verča 3. místem ve dvouhře. 

Výsledky

Fotogalerie  p. Langmajera

GP C U 15 open Aš  do nejzápadnějšího cípu Čech vyrazili čtyři zástupci našeho klubu – Daniel Ickert, Michal Seidl, Josef Volák a Kristina Kozempelová. Byly z toho tři zlaté, jedna stříbrná a dvě bronzové medaile, nikdo z našich hráčů se z Aše nevrátil bez medaile !!!

Dvouhru dívek ovládla Tina, v singlu chlapců bojoval jako lev Dan a celý turnaj vyhrál, když odehrál 3 těžké třísetové zápasy proti starším soupeřům. V mixu zvítězili Michal s Tinou a v deblu získaly stříbro Tina s Kájou Nachtmanovou /SK Prosek/, bronz Michal s Danem a Pepa s Michalem Bršťákem /Jiskra Nejdek/.

Gratulujeme !

Výsledky

Fotogalerie p. Ickerta

GP C U 13 open Kladno  otevřeného turnaje mladších žáků se na Kladně po onemocnění Laury Staré zúčastnila jen Tereza Grznárové.    Terka hraje na turnajích této kategorie pravidelně, ačkoliv je většinou o tři roky mladší než většina protihráček. Získává tím cenné zkušenosti. Tentokrát dosáhla krásného umístění 3. příčkou ve smíšené čtyřhře.

Gratulujeme !

Výsledky

Fotogalerie B. Grznára

Kategorie: Jednotlivci - Ostatní info