Badmintonový klub TJ Baník Most
 
 
 

Termínový kalendář

Statistika návštěvnosti

Víkend 25.- 26. ledna 2020

29.1.2020
 

GP A U 13 a GP A U 19  Praha Hamr výborně zorganizovaného „dvouturnaje“  se ve Štěrboholech v kategorii U 13 zúčastnila trojice Filip Langmajer, Terka Grznárová a Verča Burdová, turnaj staršího dorostu hrála Tina Kozempelová.

GP A U 13  Filip na svých prvních áčkách vybojoval postup do 2.kola, ve čtyřhře a mixu se přes 1.kolo přejít nepodařilo. Verča vyhrála v singlu vyrovnaný zápas o pořadí, v deblu postoupila s Karolínou Tomešovou /Liberec/do čtvrtfinále. Terka, nejzkušenější z našich mladších žáků, ubojovala i se svým nachlazením bronz v singlu i deblu s Káťou Malou /Šumperk/.

Výsledky

GP A U 19  Tina v obou svých disciplínách přešla přes 1.kolo, jen úvodní zápas ve dvouhře  měl mít mnohem jednoznačnější průběh…

Výsledky

Fotogalerie

 

GP C U 15 Ústí nad Labem  v Ústí jsme měli jen jednu reprezentantku – Lauru Starou.  Laura hrála dvě disciplíny a nejlepším výsledkem byl bronz ve čtyřhře dívek.

Výsledky

GP C U 17 Králův Dvůr  na dobře obsazený turnaj vyrazila dvojice baníkovců Dan Ickert a Terka Burdová. Nejlepším umístěním bylo 5.místo Dana s Honzou Ptáčkem /Sokol Klimkovice/ v deblu. Ale v silné konkurenci si oba dobře zahráli a v singlu uhráli po jednom vítězství.

Výsledky

Kategorie: Jednotlivci - Ostatní info