Badmintonový klub TJ Baník Most
 
 
 

Termínový kalendář

Statistika návštěvnosti

Víkend 7.- 8. 4. 2018

16.4.2018
 

Refrath Cup  do nominace Talent týmu se na téměř týdenní výjezd do SRN dostala i Kristina Kozempelová. První dny byly věnovány společnému tréninku se stejně starým výběrem Německa. Od pátku do neděle se potom hrál kvalitně obsazený turnaj. Tina v něm startovala v singlu, v mixu s Janem Ovčačíkem a v deblu s Petrou Maixnerovou. Nejlepšího výsledku dosáhla Tina ve čtyřhře – s Péťou postoupily do osmifinále. Ve dvouhře Kristina  postoupila ze skupiny, v boji o osmifinále však podlehla soupeřce z Německa.

Výsledky

GP D U 17 Ústí nad Labem  na turnaji reprezentovali BK TJ Baník Most  Michal  Seidl, Miroslav Suchomel, Vojtěch Hošek a Tereza Burdová.  Postup na „céčka“ si vybojovali kluci – Vojta turnaj vyhrál a Michal skončil na 3.místě.  Zlato z deblu berou Vojta s Michalem a bronz z mixu Terka s Michalem.

Výsledky

Kladno Junior Cup U 9-U 11  naši nejmladší odjeli bojovat o zkušenosti na tradiční turnaj přípravek na Kladno. Hráli zde Matěj Trup, Terka Grznárová a Verča Burdová. Velmi dobře si vedla zejména děvčata – Verča Burdová vyhrála kategorii U 10 a Terka Grznárová byla stříbrná v kategorii U 11 /obvykle 2008 a mladší !!!/.

Výsledky

Kategorie: Jednotlivci - Ostatní info