Badmintonový klub TJ Baník Most
 
 
 

Termínový kalendář

Statistika návštěvnosti

Víkend 7.-8. března 2020

9.3.2020
 

GP B U 15 Pardubice  po odhlášení Terky Grznárové zbyl v pavouku GP B U 15 jediný zástupce Baníku Most Daniel Ickert. Danovi se tentokrát příliš nedařilo v singlu, prohrál v osmifinále se Srncem. Ve čtyřhře se s Honzou Ptáčkem /Sokol Klimkovice/dostali do finále, kde nestačili na pár Hrazdíra, Cirók.

Výsledky

Foto

GP dospělí Most na turnaji hrála Kristina Kozempelová a v singlu z toho byl pěkný úspěch, když se po třech vyrovnaných třísetových výhrách dostala do nedělního finále. V něm nestačila na veseckou Soňu Hořínkovou.

Gratulujeme !!!

Výsledky

Foto

GP C U 13  Ústí nad Labem  Verča Burdová a Honza Bleyer se zúčastnili sobotního turnaje  mladších žáků v krajském městě. Nejlepší výsledkem obou našich hráčů byl bronz ve čtyřhře, Verča hrála s Kájou Tomešovou /BK TU v Liberci/ a Honza s Bořkem Bojkem /Chemička Ústí n.L./

Výsledky

GP C U 19  Ústí nad Labem  trojice Honza Port, Vojta Hošek a Terka Burdová reprezentovala náš klub na céčkovém turnaji staršího dorostu.  Nejlepším umístěním bylo třetí místo – na bronzovém stupínku skončili Terka Burdová v singlu, Vojta Hošek s Honzou Portem v deblu kluků  a Terka Burdová s Janou Flusserovou /SK Prosek/ v dívčí čtyřhře.

Výsledky

Karlovarský Lázeňáček   turnaje pro začínající hráče se zúčastnila početná skupina našich nejmenších  Bára Pačesová, Terka Skružná, Dominik a Dan Lehkých, Justýna a Jonas Řehákovi. Všichni naši hráči skončili na stupních vítězů.

Gratulujeme !!!

Výsledky doplníme

Foto

Kategorie: Jednotlivci - Ostatní info