Badmintonový klub TJ Baník Most
 
 
 

Termínový kalendář

Statistika návštěvnosti

Víkend 7.- 8. prosince 2019

4.1.2020
 

MČR U 13  Český Krumlov  Baník  Most reprezentovala pouze Terka Grznárová a ačkoliv je věkem teprve U 11, podařilo se jí vybojovat svou první „republikovou“ medaili. V singlu narazila Terka v 1.kole na brněnskou Fliglovou a po nervózním výkonu odešla poražena 0:2.  Reparát se jí podařil ve čtyřhře s Katkou Malou /Šumperk/, holky se probojovaly do semifinále a po zásluze získaly bronzovou medaili.

Gratulujeme !!!

Výsledky

Fotogalerie

Záznam na streamu

OP U 19  Vesec  turnaje se nakonec se kromě Honzy Porta a Terky Burdové mohla zúčastnit díky divoké kartě SvČbaS i nejlepší starší žákyně naší oblasti Kristina Kozempelová.  A nevedla si vůbec špatně – zvítězila v obou svých disciplínách v singlu i mixu a postoupila překvapivě, ale zaslouženě na MČR U 19.  Terka obsadila v singlu a deblu 5.místo a Honza skončil ve všech disciplínách na 9.pozici.

Výsledky

GP D U 13 Proboštov na hotelovce v Teplicích hráli „déčka“ Filip Langmajer a Honza Bleyer. Filip potvrdil roli favorita a získal dvě zlata /singl a debl/, stříbro si připsal v mixu. Honza byl devátý  ve dvouhře, ale chuť si spravil vítězstvím ve čtyřhře.

 Výsledky

Fotogalerie

Kategorie: Jednotlivci - Ostatní info