Badmintonový klub TJ Baník Most
 
 
 

Termínový kalendář

Statistika návštěvnosti

Roman Dokládal a Petra Karochová vítězi Grand Prix "C"

13.11.2010
 

MOST - V sobotu 13. listopadu 2010 se uskutečnil druhý turnaj Grand Prix „C“ Severočeské oblasti starších žáků, U-15. Hráči Baníku na něm získali 2 celková vítězství, dvě druhá místa a tři třetí místa ...

Kategorie: Jednotlivci - Kategorie U11 Čtěte více
 
 
zebrik1

Aktuální žebříčky U-17 k 8.11.2010

8.11.2010
 

K dispozici je aktuální žebříček Severočeské oblasti ČBaS a nový žebříček ČR, kategorie U-17, ke dni 8.11.2010. Nejvýše postavení hráči BK TJ Baník Most na žebříčku ČR této věkové kategorie ...

Kategorie: Jednotlivci - Kategorie U17 Čtěte více
 
 
plakat-gpau17-ck-520px

Martin Král a Jan Machač třetí na republikovém turnaji v Českém Krumlově

8.11.2010
 

ČESKÝ KRUMLOV - V sobotu a v neděli 6.-7. listopadu 2010 se konalo první Grand Prix „A“, kat. mladšího dorostu U-17, jehož pořadatelem byl oddíl SKB Český Krumlov. Na tomto turnaji měl Baník ...

Kategorie: Jednotlivci - Kategorie U17 Čtěte více
 
 

Úspěšný návrat Veroniky Doušové na kurty

7.11.2010
 

MOST – Úspěšný návrat na badmintonové kurty zažila po dlouhé nemoci a operaci Veronika Doušová v neděli 7.11.2010 na turnaji Grand Prix „D“, kategorie staršího dorostu U-19. Zvítězila ve dvouhře dívek ...

Kategorie: Jednotlivci - Kategorie U19 Čtěte více
 
 

Starší žáci ovládli čtyřhru a smíšenou čtyřhru na GP „D“

6.11.2010
 

MOST - V sobotu 6. listopadu 2010 pořádal Badmintonový klub TJ Baník Most turnaj Grand Prix „D“, kategorie starších žáků U-15, kde jsme měli hned devítku hráčů a hráček. Turnaj to byl pro naše barvy ...

Kategorie: Jednotlivci - Kategorie U15 Čtěte více
 
 

Vítězné badmintonové naděje Jiří Král a Tomáš Demut

6.11.2010
 

TEPLICE – V sobotu 6. listopadu 2010 členové BK Goram Teplice uspořádali 3. ročník turnaje badmintonových nadějí, hráčů a hráček narozených v roce 2000 a mladší. Baník Most měl jedenáctičlenné ...

Kategorie: Jednotlivci - Kategorie U11 Čtěte více
 
 

Nominace - turnaj badmintonových nadějí, 6.11.2010, BK Goram Teplice

3.11.2010
 

Na turnaj 3. ročníku turnaje badminonových nadějí, roč. 2000 a mladších, který pořádá BK Goram Teplice v sobotu 6.11.2010, jsou nominováni : Jiří Král, Jan Králíček, Jan Novotný, Martin Jakubašek ...

Kategorie: Jednotlivci - Kategorie U11 Čtěte více
 
 
zebrik1

Aktuální žebříčky U-19 k 26.10.2010

27.10.2010
 

K dispozici je aktuální žebříček Severočeské oblasti ČBaS a nový žebříček ČR, kategorie U-19, ke dni 26.10.2010. Nejvýše postavení hráči BK TJ Baník Most na žebříčku ČR této věkové kategorie ...

Kategorie: Jednotlivci - Kategorie U19 Čtěte více
 
 
p1100250

Otevřený turnaj v Hamru Praha-Bráník nejmladších žáků

26.10.2010
 

PRAHA - V sobotu 23. října 2010 organizoval klub Hamr Praha-Bráník otevřený turnaj nejmladších žáků kategorií U-9 až U-11. V kategorii U-10 se představila Dominika Eva Fantová, Pavlína Seifertová ...

Kategorie: Jednotlivci - Kategorie U11 Čtěte více
 
 

Pan Werner Reichel st. by se dožil 80 let

26.10.2010
 

Dne 26. října 2010 by se dožil jubilea 80 let pan Werner Reichel st., spoluzakladatel badmintonového hnutí v severních Čechách, dlouholetý trenér a předseda Badmintonového klubu TJ Baník Most, funkcionář ...

Kategorie: Jednotlivci - Ostatní info Čtěte více