Badmintonový klub TJ Baník Most
 
 
 

Termínový kalendář

Statistika návštěvnosti

Účast na Grand Prix „A“ patnáctiletých v Brně

28.11.2010
 

BRNO - V sobotu a v neděli 27.-28. listopadu 2010 pořádal Sokol Veselý Jehnice turnaj Grand Prix „A“, kat. starších žáků U-15. Tohoto turnaje se účastnili dva zástupci Baníku Most – Roman Dokládal ...

Kategorie: Jednotlivci - Kategorie U15 Čtěte více
 
 

Martin Král v Mostě ovládl dvouhru i čtyřhru

28.11.2010
 

MOST - V sobotu 27. listopadu 2010 se uskutečnil druhý turnaj Grand Prix „C“ Severočeské oblasti staršího dorostu, U-19. Hráči Baníku na něm získali 2 celková vítězství, jedno druhé a jedno třetí ...

Kategorie: Jednotlivci - Kategorie U19 Čtěte více
 
 

Vítězný veterán Svatopluk Hofman, mladá Klára Dokládalová a „kat“ Jiří Vodrážka

21.11.2010
 

TEPLICE - V sobotu 20. listopadu 2010 uspořádal BK Goram Teplice další turnaj dospělých – Grand Prix „D“. Mezi přihlášenými 19 muži a 13 ženami vyčnívali tři hráči se zásadním zvratem v turnaji ...

Kategorie: Jednotlivci - Kategorie Dospělí Čtěte více
 
 

Petra Karochová dvojnásobnou vítězkou Grand Prix „D“ sedmnáctiletých

20.11.2010
 

MOST - V sobotu 20. listopadu 2010 pořádal BK TJ Baník Most turnaj Grand Prix „D“ v kategorii mladšího dorostu U-17. Turnaj provázela velmi účast, přihlášeno bylo pouze 9 chlapců a 8 děvčat. ...

Kategorie: Jednotlivci - Kategorie U17 Čtěte více
 
 
orlova

Jan Machač na Mezinárodním mistrovství ČR juniorů v Orlové

18.11.2010
 

ORLOVÁ - Ve dnech 18.-21. listopadu 2010 se v Orlové-Lutyni koná turnaj Yonex Czech Junior International 2010, na kterém hájí barvy Baníku jediný hráč Jan Machač. Na turnaj je přihlášeno celkem 95 ...

Kategorie: Jednotlivci - Kategorie U19 Čtěte více
 
 

Nominace - Karakal Cup U-13, 21.11.2010, Teplice

18.11.2010
 

Na otevřený turnaj KARAKAL CUP, kat. U-13, který pořádá BK Goram Teplice v neděli 21.11.2010, jsou nominováni : Lucie Borovská, Terezie Kozempelová, Jiří Král, Jan Králíček, Jan Kubalík ...

Kategorie: Jednotlivci - Kategorie U13 Čtěte více
 
 

Roman Dokládal a Petra Karochová vítězi Grand Prix "C"

13.11.2010
 

MOST - V sobotu 13. listopadu 2010 se uskutečnil druhý turnaj Grand Prix „C“ Severočeské oblasti starších žáků, U-15. Hráči Baníku na něm získali 2 celková vítězství, dvě druhá místa a tři třetí místa ...

Kategorie: Jednotlivci - Kategorie U11 Čtěte více
 
 
zebrik1

Aktuální žebříčky U-17 k 8.11.2010

8.11.2010
 

K dispozici je aktuální žebříček Severočeské oblasti ČBaS a nový žebříček ČR, kategorie U-17, ke dni 8.11.2010. Nejvýše postavení hráči BK TJ Baník Most na žebříčku ČR této věkové kategorie ...

Kategorie: Jednotlivci - Kategorie U17 Čtěte více
 
 
plakat-gpau17-ck-520px

Martin Král a Jan Machač třetí na republikovém turnaji v Českém Krumlově

8.11.2010
 

ČESKÝ KRUMLOV - V sobotu a v neděli 6.-7. listopadu 2010 se konalo první Grand Prix „A“, kat. mladšího dorostu U-17, jehož pořadatelem byl oddíl SKB Český Krumlov. Na tomto turnaji měl Baník ...

Kategorie: Jednotlivci - Kategorie U17 Čtěte více
 
 

Úspěšný návrat Veroniky Doušové na kurty

7.11.2010
 

MOST – Úspěšný návrat na badmintonové kurty zažila po dlouhé nemoci a operaci Veronika Doušová v neděli 7.11.2010 na turnaji Grand Prix „D“, kategorie staršího dorostu U-19. Zvítězila ve dvouhře dívek ...

Kategorie: Jednotlivci - Kategorie U19 Čtěte více