Badmintonový klub TJ Baník Most
 
 
 

Termínový kalendář

Statistika návštěvnosti

Nábor nových členů

Nábor nových hráčů a hráček do našeho badmintonového klubu v sezóně 2017/2018 zahajujeme od září, každé pondělí od 17,00 hod. a ve čtvrtek od 15,30 hod. v tělocvičně Sportovní haly města Mostu. Nabíráme hráče narozené v letech 2006 - 2010.

Je nutné vzít s sebou sportovní oblečení, sálovou obuv (pouze se světlou podrážkou), láhev s pitím, případně i badmintonovou raketu (není podmínkou). Další informace o náboru získáte u předsedy klubu Svatopluka Hofmana (tel. 736 505 187).

Souhrn základních informací k náboru nových členů do našeho klubu

Náborový věk :   děti narozené v letech 2006 - 2010

Trenéři :  Jiří Král, Svatopluk Hofman, Luboš Trubač, Pavel Fanta, Pavel Bleyer
 
Zahájení náboru :  každé pondělí od 17,00 hodin a čtvrtek od 15,30 v tělocvičně sportovní haly města Mostu 
 
Vybavení:  sportovní oblečení, sálová obuv (jen se světlou podrážkou), láhev s pitím, případně badmintonová raketa
 
Podmínky :  Po náboru následuje měsíční zkušební doba, po které trenéři rozhodnou zda dotyčného hráče klub přijme za stálého člena. Každý nový člen musí mít potvrzení o lékařské prohlídce (formulář bude možné vytisknout zde), která má platnost jednoho kalendářního roku (lékařskou prohlídku je povinen hráč absolvovat každý rok, bez potvrzení od lékaře hráč nesmí trénovat ani hrát soutěže).
 
Badminton je fyzicky velmi náročný, ale atraktivní olympijský sport. Věříme, že o členství v našem klubu budete mít zájem a rádi vás mezi sebou přivítáme.