Badmintonový klub TJ Baník Most
 
 
 

Termínový kalendář

Financováno z dotace posktynuté statutárním městem Most

Statistika návštěvnosti

1. kolo Oblastního přeboru smíšených družstev dorostu

17.11.2009
 

MOST – V úterý 17.11.2009 byla zahájena soutěž Oblastního přeboru smíšených družstev dorostu, netradičně, přesunutým 2. kolem (přesunuto pro nevyhovující termín některých přihlášených družstev). BK TJ Baník Most do soutěže přihlásilo svůj tým, který se bude ucházet o titul Přeborníka severočeské oblasti ČBaS a o postup na Mistrovství ČR smíšených družstev.

Družstvo bude hrát ve složení : Herbert Seifert, Michael Drtík, Pavel Krška, Jan Machač, Martin Král, Veronika Doušová, Kateřina Srpová, Nikola Klimplová, Linda Petrášková a Klára Dokládalová.

Pořadatelem tohoto kola byl Super Stars Most a hrálo se v tělocvičně 8. základní školy v Mostě.

Úvod soutěže nezačal zrovna šťastně pro naše hráče, protože náš tým dokázal zvítězit pouze na Proboštovem (5:2). V ostatních třech utkáních odešel bohužel poražen.
 
Přehled výsledků Baníku:
 
TJ Proboštov – BK TJ Baník Most                         5:2
BK TJ Baník Most – Super Stars Most II               3:4
BK TJ Baník Most – Super Stars Most I                3:4

Chemička Ústí n.L. – BK TJ Baník Most               2:5

V prvním utkání proti Proboštovu nastartovala cestu k vítězství v utkání dvojice Machač-Doušová, která porazila pár Vavřička-Dragounová lehce ve dvou setech. Daleko od výhry nebyla naše dvojice Petrášková-Srpová, která podlehla Fričové s Dragounovou až ve třetím setu 17:21. Zrodilo se také nepříjemné překvapení v podobě porážky Veroniky Doušové od Anny Fričové na tři sety. Toto zaváhání ale zaretušovali výhrami ve dvouhrách Pavel Krška, Herbert Seifert, Linda Petrášková a dvojice Král-Machač. Celkově jsme porazili Proboštov 5:2.

Druhé utkání proti Super Stars II jsme začali výhrou ve čtyřhře chlapců, kdy Král a Krška přehráli Svobodu s Vodrážkou. V dalším vývoji utkání prohrála dvojice Doušová-Dokládalová nad Salačovou s Dugovou ve třech setech, Kateřina Srpová musela vzdát zápas ve třetím setu Barboře Dugové a rázem jsme prohrávali 1:2. Díky povinným výhrám Veroniky Doušové nad Janou Mladou a Jana Machače nad Jiřím Vodrážkou jsme výsledek otočili, ale soupeř srovnal krok, když náš Martin Král nestačil na dobře hrajícího Bedřicha Valentu. Závěrečný mix, který rozhodoval o celkovém vítězství v utkání pro sebe získal náš soupeř, protože naše dvojice byla již značně zdravotně indisponovaná.

V dalším utkání dne proti Super Stars Most I opět velmi dobře zahrála dvojice Machač-Doušová, když přemohli Bílka s Jeřichovou, a také Machač se Seifertem, kteří vyhráli nad Mareškou a Hábou. Třetí a poslední vítězství získal pro náš klub Martin Král, když porazil Davida Marešku. Bohužel čtyři zápasy vyhrál soupeř a tak se i on mohl radovat z nejtěsnějšího vítězství.

V posledním utkání jsme nastupovali proti favoritovi letošního ročníku Chemičce Ústí nad Labem. Z našich hráčů se podařilo získat bod pouze Kláře Dokládalové, která přemohla Petru Kolářovou a skrečí ve čtyřhře dvojici Doušová-Petrášková, když soupeřům chyběl dostatečný počet dívek. Celkově jsme podlehli 2:5.

Našemu klubu zatím patří čtvrtá, předposlední příčka. Další kolo se hraje v neděli 3. ledna 2010.

Další výsledky : Super Stars Most I - Super Stars Most II 6:1, TJ Chemička Ústí nad Labem - TJ Proboštov 6:1, TJ Chemička Ústí nad Labem - Super Stars Most II 5:2, TJ Proboštov - Super Stars Most I 0:7, TJ Proboštov - Super Stars Most I 3:4, TJ Chemička Ústí nad Labem - Super Stars Most I 4:3                               

Zápisy o utkání všech týmů tohoto kola.

 

Kategorie: Družstva - Dorost

 
 

Fotogalerie k článku: