Badmintonový klub TJ Baník Most
 
 
 

Termínový kalendář

Financováno z dotace posktynuté statutárním městem Most

Statistika návštěvnosti

2. kolo Oblastního přeboru smíšených družstev žáků

10.1.2010
 

MOST – V sobotu 9. ledna 2010 pokračoval Oblastní přebor smíšených družstev žáků, svým druhým kolem, na domácích kurtech ve Sportovní hale v Mostě.

Naše družstvo hrálo ve složení : Roman Dokládal, Adam Hofman, Matěj Hofman, Kamil Woznica, Petra Karochová, Karolína Drtíková, Veronika Jelínková a Eva Volmutová. 

Prvním utkání proti TJ Chemička Ústí nad Labem se nepodařilo bodovat ani v jedné dívčí dvouhře a tak kýžený bod k vítězství chyběl, prohráli jsme 3:4. V další dvou utkáních naši hráči přehráli družstva TJ Proboštov (6:1) a Super Stars Most 2 (5:2). V dalším utkání proti Teplicím hlavně pomohla k celkovému vítězství Petra Karochová, která podala  nejlepší výkon ve své hráčské kariéře, když porazila druhou hráčku oblastního žebříčku a 11. hráčku v ČR, v kategorii U15, Martinu Ottovou 2:0 (20, 21). Baník vyhrál 4:3 i přesto, že náš tým hrál s handicapem, protože pro střevní potíže nemohl nastupovat Roman Dokládal. Tento stav se projevil i na výsledku utkání proti Super Stars Most 2, které pro sebe získal soupeř v poměru 1:6.

V tabulce po 2. kole figuruje Baník Most na třetí příčce, která mu zaručuje postup do finále Oblastního přeboru smíšených družstev žáků, které  se uskuteční v Liberci v neděli 7. března 2010.

Nejvíce získaných bodů si v našem týmu připsal Matěj Hofman (4 b.) a Petra Karochová (3,5 b.), ale poděkování všem hráčům za přístup v základní části soutěže.

Přehled výsledků Baníku:
Chemička Ústí n.L. – BK TJ Baník Most              4:3
TJ Proboštov – BK TJ Baník Most                         1:6
Super Stars Most II – BK TJ Baník Most              2:5
BK Goram Teplice BK TJ Baník Most               3:4
Super Stars Most I – BK TJ Baník Most               6:1

Další výsledky : Super Stars Most I - Super Stars Most II 5:2, BK Goram Teplice - TJ Proboštov 6:1, BK Goram Teplice - Super Stars Most I 2:5, TJ Chemička Ústí nad Labem - Super Stars Most II 7:0, BK Goram Teplice - TJ Chemička Ústí nad Labem 3:4, TJ Proboštov - Super Stars Most I 1:6, TJ Proboštov - Super Stars Most II 2:5, TJ Chemička Ústí nad Labem - Super Stars Most I 2:5, TJ Proboštov - TJ Chemička Ústí nad Labem 0:7, BK Goram Teplice - Super Stars Most II 4:3.                                                 

 
TABULKA PO 2. KOLE (Ústecký kraj)
Pořadí
Družstvo
Zápasy
Výhra
Prohra
Skóre
Body
 
1.
Super Stars Most 1
10
10
0
57 : 13
30
 
2.
TJ Chemička Ústí nad Labem
10
8
2
51 : 19
26
 
3.
BK TJ Baník Most „A“
10
6
4
44 : 26
22
 
4.
BK Goram Teplice
10
4
6
30 : 40
18
 
5.
Super Stars Most 2
10
2
8
23 : 47
14
 
6.
TJ Proboštov
10
0
10
05 : 65
10
 
 

 

Kategorie: Družstva - Žáci