Badmintonový klub TJ Baník Most
 
 
 

Termínový kalendář

Statistika návštěvnosti

BK TJ Baník Most potřetí v řadě oblastním přeborníkem v družstvech žáků

17.2.2014
 

LIBEREC-VESEC - TJ Slovan Vesec organizovala v neděli 16. 2. 2014 finálovou část Oblastního přeboru družstev žáků. Účastnila se čtyři družstva BK TJ Baník Most, Super Stars Most, TJ Slovan Vesec a BK TU v Liberci.

Náš klub reprezentovali Ondřej Král, Martin Kural (hostování z USK Plzeň), Jiří Král, Lukáš Pátek, Lucie Borovská, Tereza Kozempelová a Klára Hejčlová (hostování z OS Goram Teplice).

Úvodní utkání, kterým bylo mostecké derby, mělo očekávaný průběh, tým Super Stars má převahu v dívčí části,  Baník Most dominuje v chlapecké části. Rozhodoval tedy mix a ten zvládla naše dvojice Martin Kural-Lucie Borovská výborně. Znamenalo to vítězství 4:3 pro Baník.

Druhý zápas proti BK TU v Liberci zvládli naši s přehledem, jen po nemoci hrající Ondra Král sehrál tři sety se stále se lepšícím Filipem Markem. Celkově jsme Liberec porazili 7:0.

Poslední zápas nás čekal s domácími hráči TJ Slovan Vesec, manažeři domácího klubu nás dost překvapili angažováním kvalitní  ukrajinské hráčky. Museli jsme překopat plánovanou sestavu a změnit naše plány na vítězná utkání. Jako stěžejní se ukázal nápad Luboše Trubače obětovat smíšenou čtyřhru a posílit čtyřhru chlapeckou.  Body proti družstvu  TJ Slovan Vesec získali Lucka Borovská v singlu, Terka Kozempelová s Luckou Borovskou v deblu, Ondra Král s Martinem Kuralem ve vyrovnaném chlapeckém deblu a Martin Kural v singlu. Vítězství pro Baník Most 4:3 !!!

Děkuji hráčům za vzornou reprezentaci klubu a budeme držet palce na Mistrovství České republiky dužstev žáků, kde bychom měli obhajovat medailové umístění z loňského roku.

Autor: J. Král st.

 

Kategorie: Družstva - Žáci

 
 

Fotogalerie k článku:otevřít na rajčeti