Badmintonový klub TJ Baník Most
 
 
 

Termínový kalendář

Statistika návštěvnosti

39. ročník turnaje dospělých o Hradeckého lva

5.11.2012
 
9527

HRADEC KRÁLOVÉ - V sobotu a neděli 3.-4. listopadu 2012 se v Hradci Králové konal již 39. ročník turnaje „O Hradeckého lva), zařazený jako Grand Prix „B“ dospělých. Turnaje se zúčastnilo celkem 62 mužů a 35 žen, mezi kterými jsme měli symbolickou účast v podobě Kláry Dokládalové a Herberta Seiferta.

Ve dvouhrách oba naši hráči prohráli svá úvodní utkání. Klára Dokládalová nestačila na Michaelu Myšákovou (TJ Astra ZMZ Praha) po setech 16:21 a 13:21 a Herbert Seifert, který měl v prvním kole volno narazil také na hráče TJ Astra ZMZ Praha Daniela Holce, nasazenou turnajovou dvojku a vítěze mosteckého Grand Prix „B“ před týdnem. Pražský hráč s velkou herní převahou zvítězil 21:15 a 21:14. 

Čtyřhru hrála pouze Klára Dokládalová s domácí Helenou Urbanovou, ale proti pozdějším semifinalistkám Petře Hofmanové a Elišce Smejkalové (TJ Sokol Dobruška) neměli šanci a prohrály hladce 10:21 a 9:21.

I smíšenou čtyřhru hrála pouze Klára Dokládalová se spoluhráčem Mirko Šídou (VSK Slavia TU Liberec). Tady už byl výsledek nadějnější, když v prvním kole porazili pár Radek Novák-Eliška Mikulášková (BC RSC Brno) 21:13 a 21:10, ale v dalším kole jim radost zkazila dvojice Michal Hamáček-Anna Fričová (TJ Montas Hradec Králové/TJ Proboštov) a prohráli 11:21 a 16:21. 

Turnajovými vítězi Grand Prix „B“ ve dvouhrách se stali René Neděla (TJ Montas Hradec Králové) a Hana Milisová (SKB Český Krumlov), párové disciplíny ovládli Martin Herout- René Neděla (TJ Montas Hradec Králové), Hana Milisová-Miroslava Růžičková (SKB Český Krumlov/Jiskra Nejdek) a Ondřej Král-Zuzana Jeřichová (Sokol Židlochovice/Super Stars Most) ve smíšené čtyřhře.

Celkové umístění našich hráčů na turnaji GP „B“, kat. Dospělí: 

Příjmení, jméno
dvouhra
čtyřhra
smíšená čtyřhra
Seifert Herbert
17.-32.
- - -
( - - - )
- - -
( - - - )
Dokládalová Klára
17.-32.
9.-16.
(Urbanová H. – H. Králové)
9.-16.
 (Šída M. – Liberec)

Celkové výsledky turnaje GP „B“, kat. Dospělí

Kategorie: Jednotlivci - Kategorie Dospělí