Badmintonový klub TJ Baník Most
 
 
 

Termínový kalendář

Statistika návštěvnosti

Dvě druhá místa na Velké ceně Teplic

30.5.2010
 

TEPLICE – V sobotu 29.5.2010 se konal v Žalanech tradiční turnaj „O velkou cenu Teplic“, v kategorii dospělých. Na tento turnaj se vypravila i sedmička našich hráčů složená pouze z dorostenců. Nejlepší umístění zaznamenal Martin Král svým 2. místem ve dvouhře mužů, stejné umístění vybojoval Herbert Seifert s partnerkou Zuzanou Jeřichovou (Super Stars Most). Turnaje se zúčastnilo na 29 hráčů a hráček.

Dvouhra mužů z baníkovského pohledu vyzněla nejlépe pro Martina Krále, který po cestě do finále nechal za sebou Lukáše Kozojeda (BVK Plzeň), Herberta Seiferta a domácího Jakuba Holmana. Ve finále, i když se bil statečně nestačil na Přemysla Voráče z BVK Plzeň. Jan Machač se dostal do druhého kola a Pavel Krška nepřešel přes první kolo. V ženách zaznamenala pouze jedno vítězství Kateřina Srpová, Klára Dokládalová ani Michaela Srpová nebyly v prvním kole úspěšné.

Naši hráči se neprosadili ani ve čtyřhrách. Pouze do semifinále se probojoval pár Martin Král-Jan Machač, kteří ale prohráli s dvojicí Láník-Nevečeřal L. (Chemička Ústí/Proboštov) 1:2 na sety. Další naše dvojice Pavel Krška-Herbert Seifert, Kateřina Srpová-Michaela Srpová a Klára Dokládalová-Lucie Dvořáková (Teplice) nestačily na soupeře v prvním kole.       

Ve smíšené čtyřhře se dařilo pouze páru Herbert Seifert-Zuzana Jeřichová, kteří až ve finále podlehli páru Voráč-Fartágová (BVK Plzeň/Super Stars Most). Druhé kolo si zahrál ještě pár Pavel Krška-Kateřina Srpová.

Celkové umístění našich hráčů na Velké ceně Teplic, kat. Dospělí :

 
Příjmení, jméno
dvouhra
čtyřhra
smíšená čtyřhra
Král Martin
2.
3.-4..
 (Machač Jan – B. Most)
9.-16. 
 (Dokládalová K. - B. Most)
Machač Jan
5.-8.
3.-4.
 (Král Martin – B. Most)
9.-16.
 (Srpová M. - B. Most)
Seifert Herbert
5.-8.
5.-8.
 (Krška Pavel - B. Most)
2.
 (Jeřichová Z. – SS Most)
Krška Pavel
13.-16.
5.-8.
 (Seifert Herbert – B. Most)
5.-8.
 (Srpová K. - Most)
Srpová Kateřina
5.-8.
5.-8.
 (Srpová M. – B. Most)
5.-8.
 (Krška Pavel – B. Most)
Dokládalová Klára
9.-12.
5.-8.
 (Dvořáková L. - Teplice)
5.-8.
 (Král Martin – B. Most)
Srpová Michaela
13.-16.
5.-8.
 (Srpová K. – SS Most)
9.-16.
 (Machač Jan – B. Most)
 

Výsledky VC Teplic, kat.Dospělí

 

Kategorie: Jednotlivci - Kategorie Dospělí