Termínový kalendář

Statistika návštěvnosti

Klára Dokládalová vítězkou Velké ceny Teplic

21.5.2012

TEPLICE – V sobotu 19. května 2012 pořádal BK Goram Teplice turnaj Grand Prix „C“ – Velká cena Teplic v kategorii Dospělí. Mezi 18 muži a 13 ženami měl Baník šestici želízek v ohni – Klára Dokládalová, Veronika Doušová, Martin Král, Michaela Loukotová, Jan Machač a Pavel Svoboda. Jedno celkové vítězství vybojovala Klára Dokládalová ve dvouhře žen.

Ve dvouhře dívek se Klára Dokládalová hned v úvodním kole střetla s Annou Fričovou z Proboštova a zvítězila v třísetovém zápase 20:22, 21:15, 21:17. Další třísetový zápas svedla s Veronikou Doušovou stejným scénářem – úvodní set prohraje, aby pak zápas otáčela 18:21, 21:14 a 21:13. V semifinále bez větších potíží přehrála Radku Kokoškovou (Super Stars Most) po setech 21:12 a 21:14. Ve finále na ní čekala další hráčka Super Stars Most Valerie Ondrášková . A opět - první prohraný set (tento až moc lehce) 8:21. V dalším  proůběhu se vymnula k výbornémo výkonu a svou soupeřku  v dalších dvou setechporazila shodně 22:20. Michaela Loukotová v úvodu nestačila na ústeckou Annu Kuželovou.

V singlu mužů se nejdále dostal Jan Machač. Ten ve čtvrtfinále vyhrál nad Pavlem Svobodou a v semifinále se střetl s proboštovským Martinem Nevečeřalem. Na toho ale bohužel nestačil a prohrál 18:21 a 11:21. Stejný hráč vyřadil a našeho Martina Krále hned v prvním kole.

Ve čtyřhře mužů zdolal náš pár Martin Král-Jan Machač dvojici Ladislav Fuksa-David Sklář (Hamr Praha) s menšími problémy 21:18 a 21:14. V semifinále už ale nestačili na proboštovské hráče Martina Nevečeřala a Jana Porta po setech 18:21 a 17:21. Ženský debl skončil pro baníkovské barvy v semifinále jak pro Veroniku Doušovou s Michaelou Loukotovou, tak pro složenou dvojici Klára Dokládalová-Valerie Ondrášková.

Ve smíšené čtyřhře to také nebyla žádná velká sláva. Dvojice Martin Král-Klára Dokládalová i Jan Machač-Veronika Doušová uhrály shodně první kolo, ale v dalším kole se již s disciplínou loučily. Pár Pavel Svoboda-Michaela Loukotová skončil dokonce o jedno kolo dříve.