Badmintonový klub TJ Baník Most
 
 
 

Termínový kalendář

Statistika návštěvnosti

Mezi dospělými zvítězil Martin Král a duo Jan Machač-Kateřina Srpová

1.11.2009
 

PROBOŠTOV - V sobotu 31.10.2009 pořádal TJ Proboštov druhé Grand Prix Ústeckého kraje dospělých. Mezi 20 přihlášenými muži a 13 ženami byl rovný tucet hráčů z Baníku Most.

Nejvíce se dařilo ve dvouhrách Martinu Královi, který ve finále a potřetí za sebou v této sezóně porazil hráče Super Stars Most Miroslava Němečka výrazným skóre 21:13 a 21:4. Semifinále si ještě zahráli Jan Machač, který skončil na raketě MartinaOldřich Hotový prohrál s Němečkem a Renata Žatecká nestačila na Martinu Fartágovou ze Super Stars Most.

Ve čtyřhrách se nejdále dostala dvojice Veronika Doušová a Renata Žatecká, prohrály až těsně ve finále s párem Appelová-Fartágová (Proboštov/Super Stars Most) 18:21 a 21:23. Svojí cestu v semifinále zakončily další dva naše páry Krška-Plachý a Král-Machač.

Překvapivými vítězi smíšené čtyřhry se stala dvojice Jan Machač-Kateřina Srpová. Jejich vítězství je o to cennější, že se jim v semifinále i finále podařilo zvítězit i nad relativně silnějšími soupeři - proboštovským Nevečeřalem a Appelovou (18:21, 21:7, 21:19)  a  stárskými Hábou a Fartágovou (21:13 a 21:10).

Celkové výsledky turnaje GPD dospělých

Kategorie: Jednotlivci - Kategorie Dospělí