Badmintonový klub TJ Baník Most
 
 
 

Termínový kalendář

Statistika návštěvnosti

Na Grand Prix „A“ v Praze se prosadil pouze Jan Kanajlo

16.9.2007
 

PRAHA – Ve dnech 14.-16.9. 2007 pořádal badmintonový klub TJ Spoje Praha další ročník Memoriálu ing. K. Holobradého jako Grand Prix „A“ dospělých v badmintonu. Tohoto výborně obsazeného turnaje se zústnilo i kvarteto hráčů Baníku Most – Adéla Krtičková, Jan Kanajlo, Pavel Janda a Oldřich Hotový.

Všichni tři muži museli hrát kvalifikaci dvouher, do hlavní soutěže dvouher měla přímý postup jen Adéla Krtičková, která v 1. kole narazila na Radku Šustrovou (SK Prosek Praha) a podlehla jí 13:21 a 14:21. Prvním kolem kvalifikace neprošel Oldřich Hotový, úspěšnější byl Pavel Janda, který v 1. kole zvítězil nad Jaromírem Huclem z Plzně, ale v dalším kole již prohrál. Jan Kanajlo měl z mužů nejlepší výsledky poté, co v 1. kole porazil Svobodu (Praha) 2:0 na sety, v dalším kole zvítězil nad Radkem Láníkem (TJ Chemička Ústí nad Labem) 2:0 na sety a protože byl úspěšný i nad Veverkou (2:1 na sety), probojoval se do hlavní soutěže, kde však prohrál se Štěpánem Pulkrábkem (BaC Esiko Kladno) 19:21, 21:19 a 18:21 a tak obsadil konečné 17.-32. místo.


V párových disciplínách naše dvojice vesměs skončily v kvalifikaci – ve smíšené čtyřhře Kanajlo-Krtičková v 1. kole a Hotový-Kanajlo ve 3. kole.


Kategorie: Jednotlivci - Kategorie Dospělí