Badmintonový klub TJ Baník Most
 
 
 

Termínový kalendář

Statistika návštěvnosti

Návrat našeho předsedy na výsluní severočeského badmintonu – Krajský přebor dospělých 5.dubna 2014

8.4.2014
 

O uplynulém víkendu pořádal klub Super Stars Most Krajský přebor dospělých.  Nekompromisním kvalifikačním sítem, které nastavil zájemcům náš klub, prošel pouze jeden zástupce a toho jsme vyslali na turnaj s medailovými ambicemi. Přísná kritéria splnil shodou okolností jen předseda našeho klubu Svatopluk Hofman.

Sváťa startoval ve dvou disciplínách ve smíšené čtyřhře a ve dvouhře. V mixu byl k našemu zástupci los nemilosrdný. Sváťa společně s Janou Panochovou /Super Stars Most/ narazili v 1.kole na pozdější přeborníky kraje pár Valenta – Koldová. Náš zástupce odešel poražen 0:2 na sety.

Ambice, se kterými předseda do turnaje po dlouhé herní pauze vstupoval, beze zbytku naplnil ve dvouhře mužů. V 1.kole porazil Štěpána Kroce z pořádajícího oddílu 2:1 a tím si zajistil bronzovou medaili. V boji o finále se mu postavil do cesty slovenský „Severočech“ Samuel Repiar a na toho síly našeho hráče již nestačily.

Přesto je medaile z krajského přeboru největším úspěchem v kategorii dospělých v této sezóně. Předseda a jeho svědomitý  přístup k badmintonu doplněný vynikajícím rodinným  zázemím /viz fotogalerie na rajčeti /  by měl být vzorem pro nastupující generace hráčů BK TJ Baník Most.

Autor: J.Král st.

Kategorie: Jednotlivci - Kategorie Dospělí

 
 

Fotogalerie k článku:otevřít na rajčeti