Badmintonový klub TJ Baník Most
 
 
 

Termínový kalendář

Statistika návštěvnosti

První turnaj Victor serie dospělých v Proboštově

24.9.2012
 

PROBOŠTOV – V sobotu 22. září 2012 se konal první turnaj ze seriálu Victor serie jako Grand Prix „D“ v kategorii dospělých. Na tento turnaj byla přihlášena pětice hráčů z Baníku Most - Martin Král, Pavel Svoboda, Roman Dokládal, Oldřich Hotový a Vladimír Hotový. Výraznějším způsobem do výsledku se zapsal pouze Martin Král, který vybojoval dvě druhá místa – ve dvouhře a ve čtyřhře.

Ve dvouhře mužů se Martin Král probojoval přes Jiřího Čapka, Jakuba Motejla (oba Super Stars Most), v semifinále přes domácího Lukáše Nevečeřala do finále, kde až ho zastavil teplický Robin Günther. Pavel Svoboda, Vladimír Hotový i Roman Dokládal vyhráli úvodní kolo, ale dál je jejich soupeři už nepustili.

Ve čtyřhře mužů hrál Martin Král s Vladislavem Holcem (Sezimovo Ústí) a až ve finále je zastavil opět Robin Günther s dalším teplickým hráčem Davidem Piklem. Bratři Hotoví přehráli dvojici Michael Jareš-Tomáš Veselý (Super Stars Most/Ústí n. L.), ale v semifinále nestačili na teplického Günther s Piklem. Roman Dokládal s Pavlem Svobodou prohráli v úvodu s Jakubem Motejlem a Samuelem Repiarem (Super Stars Most).

Celkové umístění našich hráčů na Grand Prix „D“, kat. Dospělí: 

Příjmení, jméno
dvouhra
Čtyřhra
smíšená čtyřhra
Král Martin
2.
2.
 (Král M. – B. Most)
- - -
Svoboda Pavel
5.-8.
5.-8.
(Dokládal R. – B. Most)
- - -
Dokládal Roman
5.-8.
5.-8.
 (Svoboda P. – B. Most)
- - -
Hotový Oldřich
9.-12.
3.-4.
 (Hotový V. – B. Most)
- - -
Hotový Vladimír
9.-12.
3.-4.
 (Hotový O. – B. Most)
- - -

Výsledky turnaje Grand Prix „D“, kat. Dospělí

Kategorie: Jednotlivci - Kategorie Dospělí