Termínový kalendář

Statistika návštěvnosti

Veronika Stumpfová a Oldřich Hotový zářili na krajském přeboru

29.4.2007

PROBOŠTOV - Veronika Stumpfová a Oldřich Hotový se stali v neděli 29.4. 2007 v Proboštově Přeborníky Ústeckého kraje dospělých ve dvouhrách a se svými spoluhráči i ve čtyřhrách. Veronika Stumpfová s Nikolou Holmanovou (OS BK Goram Teplice) a Oldřich Hotový s Janem Kanajlem. Celkem se na turnaj přihlásilo 15 mužů a 8 žen.

Ve dvouhře mužů, ač byl Oldřich Hotový nenasazený na turnaji, boural postupně své soupeře, jak domečky z karet. Postupně zvítězil nad Petrem Látalem (TJ Proboštov) 21:14 a 21:9, děčínským Janem Erlebachem (21:18, 21:8), v semifinále nad domácím Lukášem Nevečeřalem 21:17 a 21:19 a ve finále vyhrál nad Zbyňkem Hrnčířem (SK Děčín) 21:15 a 21:19. Další náš hráč Jan Kanajlo byl v semifinále zastaven právě Hrnčířem 21:11, 21:23 a 13:21. Veronice Stumpfové k celkovému vítězství v disciplíně stačilo porazit Nikolu Holmanovou 13:21, 21:18, 21:17 a Lenku Güntherovou (obě z Teplic) 21:12 a 21:19. Ve finále se odehrál velmi vyrovnaný zápas mezi Veronikou Stumpfovou a domácí Věrou Odehnalovou, kde nakonec se štěstí přiklonilo na stranu mostecké hráčky, i když po 1. setu zápas jasně vyzníval pro její soupeřku. Veronika Stumpfová vyhrála 2:1 na sety (9:21, 21:15 a 21:19).

Druhý nasazený pár čtyřhry mužů Kanajlo-Hotový O. v semifinále porazil teplickou dvojici Holman-Kovacs 2:1 na sety Ve finále na ně čekala děčínská dvojice Erlebach-Hrnčíř. Po prvním lehkém setu (21:11) kladla hráčům Baníku větší odpor až v setu druhém, ale mostečtí tlak ustáli a zvítězili 22:20. Dvojice Holmanová-Stumpfová (Teplice/B.Most) v semifinále vyhrála nad párem Appelová-Dragounová z Proboštova 24:22, 20:22 a 21:16. Ve finále odehrála tato dvojice také třísetový zápas s párem Güntherová-Odehnalová (Teplice/Proboštov), třetí set skončil 21:18 pro Holmanovou a Stumpfovou a čekal na ně titul Přebornice Ústeckého kraje.

Smíšenou čtyřhru vyhrál domácí pár Nevečeřal-Dragounová.