Badmintonový klub TJ Baník Most
 
 
 

Termínový kalendář

Statistika návštěvnosti

Lavičková a Král-Borovská vítězí v Kladně

16.5.2009
 
obraz084

KLADNO - V sobotu 16.5.2009 uspořádali v Kladně tředí díl turnajů Grand Prix nejmenších žáků, kategorie U11. Mezi 47 přihlášenými hráči a hráčkami byla devítka Baníkovců, kteří ze všech klubů získali nejvíce úspěchů mezi třemi nejlepšími. Ve dvouhře dívek zvítězila Lucie Lavičková, ve smíšené čtyřhře zase Ondřej Král Lucií Borovskou. Druhá místa získal Ondřej Král ve dvouhře, páry Král O.-Pátek a Borovská-Lavičková. Bronzový stupínek si v mixu vybojoval pár Pátek-Lavičková. Hrálo se skupinovým systémem a pouze vítězové jednotlivých skupin byli nasazeni do závěrečného pavouka.

Ve dvouhrách Ondřej Král zvítězil ve skupině 3 a Jan Kubalík ve skupině 6. Oba se také střetli v následném pavouku, kde Ondra zvítězil 2:0 na sety. Stejným poměrem vyprovodil z kurtu i benáteckého Cristiana Savina, ale ve finále byl nad jeho síly Petr Beran ze Sokola Křemže. Vítězkami skupin se v dívkách staly Lucie Lavičková a Lucie Borovská. Zatímco Lucie Borovská v semifinále prohrála s Annou Legátovou ze Sokola Doubravka Plzeň, oddílovou kolegyni pomstila Lucie Lavičková ve finále, kde Legátovou porazila 2:0 na sety a stala se tak vítězkou.

Ve čtyřhře chlapců se ze skupin probojovaly dva páry Král O.-Pátek a Král J.-Králíček. Opět je los svedl dohromady v semifinále, kde zvítězila starší a zkušenější dvojice Král O.-Pátek. Ve finále ale nestačili na Berana s Jandou (TJ Sokol Křemže). V dívkách postoupila do finále dvojice Borovská-Lavičková, ale na Legátovou s Košťákovou (Doubravka/Kladno) to bylo málo, a tak se umístily na 2. pozici.

Největší zastoupení v semifinále jsme měli ve smíšené čtyřhře. Celkem tři dvojice ze čtyř bojovalo o prvenství. V zápase o 3. místo, z dvojic, které prohrály v semifinále byla šťastnejší Pátek-Lavičková, která porazila Kubalíka Kozempelovou. Ve finále přehrál pár Ondřej Král-Lucie Borovská plzeňského Kurala s Legátovou 2:0 na sety a zaslouženě se radoval z vítězství.

VÝSLEDKY HRÁČŮ A HRÁČEK BK TJ BANÍK MOST :  

DVOUHRA CHLAPCŮ :  
2. místo  - ONDŘEJ KRÁL
5. místo -  JAN KUBALÍK
7. místo  - JAN KRÁLÍČEK, LUKÁŠ PÁTEK
13. místo  - JIŘÍ KRÁL

DVOUHRA DÍVEK:  
1. místo - LUCIE LAVIČKOVÁ
4. místo - LUCIE BOROVSKÁ
9. místo - MARKÉTA LANKOVÁ
13. místo - TEREZA KOZEMPELOVÁ

ČTYŘHRA CHLAPCŮ :  
2. místo  - ONDŘEJ KRÁL – LUKÁŠ PÁTEK
4. místo - JIŘÍ KRÁL – JAN KRÁLÍČEK
9. místo - JAN KUBALÍK – MICHAL HORČIC (BK Deltacar Benátky n.J.)

ČTYŘHRA DÍVEK :  
2. místo - LUCIE BOROVSKÁ – LUCIE LAVIČKOVÁ
7. místo - TEREZA KOZEMPELOVÁ – MARKÉTA LANKOVÁ

SMÍŠENÁ ČTYŘHRA :  
1. místo - ONDŘEJ KRÁL – LUCIE BOROVSKÁ
3. místo - LUKÁŠ PÁTEK – LUCIE LAVIČKOVÁ
4. místo - JAN KUBALÍK– TEREZA KOZEMPELOVÁ
9. místo - JAN KRÁLÍČEK – MARKÉTA LANKOVÁ

Výsledky GP U11 v Kladně

Kategorie: Jednotlivci - Kategorie U11

 
 

Fotogalerie k článku: