Badmintonový klub TJ Baník Most
 
 
 

Termínový kalendář

Statistika návštěvnosti

Pavlína Seifertová vítězkou 1. ročníku libereckého vánočního turnaje

18.12.2011
 
van

LIBEREC – V sobotu 17. prosince 2011 pořádal VSK Slavia TU Liberec první ročník Vánočního turnaje pro nejmladší hráče. Turnaje se zúčastnilo 45 chlapců a dívek napříč věkových kategorií U9 - 10 - 11 z deseti oddílů. Náš klub reprezentovalo 5 hráčů - Tomáš Demuth, Jan Novotný, Pavlína Seifertová, Dominika Fantová a Aneta Šlemerová. Turnaj se všem našim hráčům velmi podařil.

Hrály se pouze dvouhry na dva vítězné sety do 15-ti bez nastavení  ve skupinách. Všechny kategorie kromě U10 a U11 chlapci, hráli systémem každý s každým. Ze zmíněných dvou kategorií postupovali první dva do semifinále a zbývající hráči bojovali o konečné pořadí.

V kategorii U-10 jsme měli pouze jednoho zástupce – Tomáše Demutha, který si vedl velice zdatně. V šestičlenné skupině obsadil celkové 2. místo, když nevyhrál pouze zápas s Emanuelem Tichým z TJ Slovan Vesec. V play off se probojoval přes vítěze druhé skupiny Jaroslava Vajsejtla (TJ Slovan Vesec) až do finále, kde se znova střetl se svým jediným přemožitelem ze skupiny, Emanuelem Tichým, kterému ale opět podlehl. I tak je druhé místo skvělým výsledkem v konkurenci dalších  jedenácti hráčů. Druhým naším hráčem byl Jan Novotný, startující ve věkové kategorie U-11. Ve své skupině obsadil druhé místo, v play off mu nevyšel zápas s Vítkem Šteflem (SK Děčín) a obsadil konečné třetí místo.

U dívek jsme obsadili pouze kategorii U-11, ale v ní naše dívky hrály prim. Z pěti přihlášených dívek obsadily první tři místa. Celkového vítězství dosáhla Pavlíny Seifertové, za ní skončila Dominika Fantová a trio mosteckých hráček uzavírala Aneta Šlemerová.

Všichni naši hráči se svými výkony dostali „na bednu“, a tak od pořadatelů získali odměnou krásné poháry a věcné ceny.

Celkové umístění našich hráčů na vánočním turnaji kat. U9-U11 :

Příjmení, jméno
dvouhra
Čtyřhra
smíšená čtyřhra
Demuth Tomáš
2.
- - -
- - -
Novotný Jan
3.
- - -
- - -
Seifertová Pavlína
1.
- - -
- - -
Fantová Dominika
2.
- - -
- - -
Šlemerová Aneta
3.
- - -
- - -

 Celkové výsledky vánočního turnaje U9-U11.

Kategorie: Jednotlivci - Kategorie U11

 
 

Fotogalerie k článku: