Badmintonový klub TJ Baník Most
 
 
 

Termínový kalendář

Statistika návštěvnosti

Regionálky U 13 v Českém Krumlově - 7.místo pro Severní Čechy

29.5.2014
 

ČESKÝ KRUMLOV - O víkendu 24.-25. května 2014 hostil tradičně Český Krumlov turnaj  regionálních výběrů v kategorii mladších žáků. Výběr Seveních Čech startoval ve složení Jakub Cach (Super Stars Most), Filip Marek, Lukáš Mádle (oba BK TU v Liberci), Iva Foukalová (TJ Slovan Vesec), Pavlína Seifertová (BK TJ Baník Most), Julie Skuhrová (Super Stars Most).

V základní skupině porazila elita naší oblasti výběr Prahy 4:3 a podlehla výběru Jižních Čech, pozdějšímu celkovému vítězi, 2:5. Tyto výsledky a výhra Pražáků nad Jihočechy nás odsunuly bohužel jen do skupiny o 7.-9. místo.  Zde náš výběr oba zápasy vyhrál a skončil na 7. místě.

Pavlína odehrála svou poslední akci v kategorii U13, v příštím roce bude již patřit do kategorie U15. Tomu bude muset přizpůsobit jak své nasazení na turnajích, tak tréninkovou píli. Jen s talentem již v této kategorii nevystačí. Tento turnaj odehrála Pavča  dle zúčastněných trenérů slušně (jen výraz tváře při hře by mohl být pozitivnější), použijeme-li hokejové hodnocení +/-, skončila Pavlína s bilancí  +4 (6 výher, 2 porážky).

Autor: J. Král st.

Kategorie: Jednotlivci - Kategorie U13

 
 

Fotogalerie k článku:otevřít na rajčeti