Badmintonový klub TJ Baník Most
 
 
 

Termínový kalendář

Statistika návštěvnosti

David Seifert postupuje na Grand Prix "A" !!!

30.1.2015
 

V sobotu 24. ledna 2015 se v Mostě uskutečnil turnaj Grand Prix C kategorie U 15. BK TJ Baník Most reprezentovali Michael Macků, Jan Králíček, David Seifert, Jan Novotný,  Martin Jakubašek, Pavlína Seifertová, Markéta Beláková, Dominika Eva Fantová a Aneta Šlemerová.

Ve dvouhře chlapců  dosáhl největšího úspěchu Míša, skončil třetí a je prvním náhradníkem na republikový turnaj. David a Honza  vypadli ve čtvrtfinále, Martin a Jenda  v šestnáctce.

Markéta, Pavlína a Domča obsadily 5.-8. místo. Aneta skončila devátá.

Největší úspěch zaznamenal náš klub v chlapeckém deblu David Seifert, s libereckým Lukášem Mádle  celý turnaj vyhráli a za 3 týdny pojedou na GP A do Orlové. Zbylé dva páry Jan Králíček + Michael Macků a Jan Novotný + Martin Jakubašek získaly bronzové medaile.

V dívčí čtyřhře skončily na 2.místě Dominika Fantová a Pavlína Seifertová. V osmiče prohrály Markéta Beláková a Aneta Šlemerová.

Smíšená čtyřhra Baníku tentokrát žádnou medaili nepřinesla, dvojice s největšími ambicemi Macků - Beláková,Králíček - Fantová i sourozenci Seifertovi  prohrály své čtvrtfinálové zápasy.

Výsledky

Autor: J.Král st.

Kategorie: Jednotlivci - Kategorie U15

 
 

Fotogalerie k článku:otevřít na rajčeti