Badmintonový klub TJ Baník Most
 
 
 

Termínový kalendář

Statistika návštěvnosti

GP A U 15 Orlová - debl Král +Vajsejtl - tentokrát bronzový

23.2.2015
 

O víkendu 21.-22.2. 2015 se dva naši hráči Jiří Král a David Seifert  zúčastnili republikového turnaje starších žáků v Orlové - Lutyni.

Jirka odjížděl na turnaj s cílem prodat vše, co se mu v poslední době podařilo odtrénovat a konečně prorazit na medailové pozice i v jiné disciplíně než v deblu.  Bohužel nevyužil  celkem přijatelného  losu. V mixu prohráli s Adélou Seibertovou /TJ Sokol Polabiny Pardubice/ v osmičce s budějovickou dvojicí Janoštík, Hadáčková. V singlu přehrál Kubu Cacha /Super Stars Most/ v osmifinále, v souboji o postup do čtyřky nastoupil proti domácímu Adamu Blaníkovi a prohrál po mnoha zbytečných chybách 0:2 na sety. S Jirkou Vajsejtlem /TJ Slovan Vesec/ chtěli obhájit dvě vítězství z předchozích „áček“, po katastrofálním výkonu v prvním zápase se v semifinále proti nově složené dvojici M.Aubus – A.Blaník zlepšili, ale na vítězství to nestačilo. Bronz byl tak maximem, co si Jirka Orlové odvezl.

David hrál na turnaji obě párové disciplíny a rozhodně svým výkonem ani přístupem ke hře nezklamal, v mixu společně s A.Benišovou /BK Kopřivnice/ dokonce vyhráli v 1.kole. Ve čtyřhře s libereckým Lukášem Mádle podlehli ve vyrovnaném zápase bratrům Kostrhunům /Slavoj Podivín/ 1:2.

V turnaji zaznamenal krásný výsledek Jirka Vajsejtl ze spřáteleného Vesce, který konečně dokázal v turnaji vyhrát i ve své „méně“  preferované disciplíně - singlu chlapců. Gratulujeme !!!

Autor: J.Král st.

Kategorie: Jednotlivci - Kategorie U15

 
 

Fotogalerie k článku:otevřít na rajčeti