Statistika návštěvnosti

Jan Králíček a Michael Macků bojovali jako lvi

12.11.2012

gpd-u-15,-10
MOST - V sobotu 10. listopadu 2012 pořádal klub Super Stars Most turnaj Grand Prix „D“, kategorie U-15. Hráči Baníku Most se zúčastnili v tomto složení - Jan Králíček, Michael Macků, Jan Novotný, Martin Jakubašek, Oliver Sieber, Tereza Pečnerová, Markéta Beláková, Dominika Eva Fantová a Veronika Vrábelová.

V singlu chlapců se jako největší bojovníci projevili Honza KrálíčekMíšou Macků. Vydřeli postup na Grand Prix „C“ a zároveň ze sebe oba poprvé na turnaji vydali všechny fyzické i psychické síly. Honza porazil postupně Davida Hájka (Super Stars Most), Michaela Macků, Adama Šrámka (TJ Chemička Ústí nad Labem) a až ve finále podlehl o dvě hlavy většímu Matěji Novotnému (SK Děčín). Míša porazil Ondřeje Šlapáka, Miloslava Černého (oba Super Stars Most), poté prohrál s Honzou Králíčkem. V zápasech o pořadí a postup vyhrál Michael nad Kamilem Hákem a Jakubem Cachem (oba Super Stars Most). Martin Jakubašek narazil v 1. kole na bojovníka Kubu Cacha (Super Stars Most) a podlehl mu ve dvou setech. Jenda Novotný se po výhře nad Davidem Wittauschem (Super Stars Most) dostal do čtvrtfinále, kde podlehl Lukáši Linhartovi (Super Stars Most). Oliver Sieber měl na svém prvním turnaji smůlu na los, do 1. kola dostal prvního nasazeného Lukáše Linharta (Super Stars Most), kterému podlehl 0:2 na sety.

Holky ve dvouhře na postupová místa nedosáhly. Terka Pečnerová vybojovala na svém prvním turnaji také své první vítězství, když porazila v úvodním kole turnaje Šárku Schmiedovou (BK Goram Teplice). Ve 2. kole prohrála s Adrianou Michalovou (Super Stars Most). Markéta Beláková podlehla v osmifinále Sáře Gerychové (TJ Chemička Ústí nad Labem). Domča Fantová prohrála v 1. kole s Eliškou Dítětovou (SK Děčín). Také Monča Tajovská a Verča Vrábelová si odbyly turnajovou premiéru, své úvodní zápasy prohrály, Monika s Michaelou Kohoutovou (Super Stars Most), Veronika s Natálií Bublovou (TJ Proboštov). V zápase o umístění si obě holky zahrály proti sobě, vyhrála Monča 2:0 na sety.

Čtyřhru chlapců vyhrál pár složený z obou finalistů dvouhry Jan Králíček-Matěj Novotný. Michael Macků Martinem Jakubašekem obsadili 3.-4. místo a Jan Novotný Oliverem Sieberem skončili na 5.-8.místě.

Dívčí debl přinesl bronz páru Dominika Eva Fantová-Markéta Beláková, Monika Tajovská Veronikou Vrábelovou obsadily 9. místo.

Nejméně úspěšní jsme byli ve smíšené čtyřhře. Nejlepšího výsledku v této disciplíně dosáhli Martin Jakubašek s Markétou Belákovou, skončili na 5.-8. místě. Oliver SieberVeronikou Vrábelovou, Jan KrálíčekMonikou Tajovskou a Michael MackůDominikou Evou Fantovou obsadili shodně 9.-16.místo. Jan Novotný Terezou Pečnerovou skončili na 17. místě.

Na Grand Prix „C“, kat. U-15 v Ústí nad Labem nás 17. listopadu 2012 budou reprezentovat bratři Ondřej a Jiří Králové, Jan Kubalík, Michael Macků, Jan Králíček, Lucie Borovská, Lucie Lavičková a Terezie Kozempelová.