Badmintonový klub TJ Baník Most
 
 
 

Termínový kalendář

Statistika návštěvnosti

Jan Kubalík vítězem čtyřhry chlapců v Ústí nad Labem

12.9.2010
 

ÚSTÍ NAD LABEM – Výborné umístění si přivezla pětice žáků z turnaje Grand Prix „D“, kat. U-15 z Ústí nad Labem, který se konal v sobotu 11.9.2010. Celkem naši hráči získali jedno zlaté, tři druhá a jedno bronzové umístění. Nejpilnějšími sběrateli byl Jan Kubalík, který zvítězil ve čtyřhře spolu s ústeckým Plzákem, přidal i 3. místo ve smíšené čtyřhře s Terezií Kozempelovou a Ondřej Král, který byl dvakrát druhý ve dvouhře a ve čtyřhře s Lukášem Pátkem

Ve dvouhrách se dařilo Ondřeji Královi, který se postupně probojovával pavoukem až do finále, kde sehrál vyrovnanou partii s o tři roky starším hráčem TJ Proboštov Vojtěchem Řehákem, ale nakonec se z vítězství radoval soupeř do setech 21:19 a 23:21. Ostatní skončili svá účinkování ve dvouhrách v úvodním kole, jen Lukáš Pátek postoupil do druhého kola.

Našimi nejlepšími disciplínami, co do obsazenosti ve finále byly čtyřhry. Ve finále chlapecké čtyřhry jsme měli dokonce trojnásobné zastoupení. Zvítězila dvojice Kubalík-Plzák (B. Most/Ústí n.L.) nad Ondřejem KrálemLukášem Pátkem. Ani dívky nezůstaly pozadu a finálovou účast si zajistila dvojice Kozempelová-Králíčková, která ale nestačila na své soupeřky z domácího oddílu Láníková-Gerychová 1:2 na sety.

Ve smíšené čtyřhře si semifinále zahrál pár Kubalík-Kozempelová, dostat se dál však bylo nad jejich možnosti.

Na turnaj Grand Prix „C“, kat. U-15, který pořádá 9. října 2010 opět TJ Chemička Ústí nad Labem si zajistil postup z tohoto turnaje Ondřej Král. Přidá se tak k hráčům, kteří mají zajištěn přímý postup – Roman Dokládal, Matěj Hofman, Tomáš Novotný, Adam Hofman, Petra Karochová, Lucie Lavičková, Eva Volmutová a Karolína Drtíková.

 
Celkové umístění našich hráčů na turnaji Grand Prix „D“, kat. U-15 :
 

Příjmení, jméno
dvouhra
Čtyřhra
smíšená čtyřhra
Král Ondřej
2.
2.
 (Pátek L. – B. Most)
- - -
 ( - - - )
Pátek Lukáš
5.-6.
2.
 (Král O. – B. Most)
5.-8.
 (Králíčková T. – B. Most)
Kubalík Jan
9.-12.
1.
 (Plzák A. – Ústí n.L.)
3.-4.
 (Kozempelová – B. Most)
Kozempelová Terezie
5.-6.
2.
 (Králíčková T. – Teplice)
3.-4.
 (Kubalík J. – B. Most)
Králíčková Tereza
5.-6.
2.
 (Kozempelová – B. Most)
5.-8.
 (Pátek L. – B. Most)

 Výsledky Grand Prix "D", kat. U-15 v Ústí nad Labem

Kategorie: Jednotlivci - Kategorie U15