Termínový kalendář

Statistika návštěvnosti

Kateřina Srpová se blýskla hattrickem

3.2.2008

MOST - V neděli 3.2. 2008 se uskutečnil třetí postupový turnaj Grand Prix "D" v kategorii starších žáků (U15). Vítězstvími ve šech disciplínách se může chlubit naše hráčka Kateřina Srpová, která ve dvouhře nenašla přemožitelku a ani v párovkách, s Lindou Petráškovou ve čtyřhře a s Pavlem Krškou v mixu nebyli překonáni. Na turnaj Grand Prix "C" (23.2.2008 ve Vesci) mimo Kateřiny Srpové si zajistil postup i Pavel Krška a Linda Petrášková.

V semifinále dvouhry Kateřina Srpová porazila klubovou kolegyni Lindu Petráškovou 21:11 a 21:19, ve finále jasně zvítězila nad teplickou Martinou Ottovou 21:15 a 21:3. Pavel Krška se probojoval na svůj první turnaj Grand Prix „C", když v boji o postupové místo vyhrál nad Lukášem Flutkou (SS Most) 21:4 a 21:13.
V párových disciplínách ve finále vyhrála dvojice Petrášková-Srpová ústeckou dvojici Matysová-Militká 21:14 a 21:13. Dalšími Soupeři našeho páru Krška-Srpová byli další ústečtí hráči Veselý-Matysová, kteří také na mostecké hráče nestačili a prohráli 5:21, 18:21.