Badmintonový klub TJ Baník Most
 
 
 

Termínový kalendář

Statistika návštěvnosti

Republika v Hradci Králové - zlato z chlapecké čtyřhry

8.12.2014
 

Turnaje Grand Prix "A"  kategorie U 15, který  se  konal  v Hradci Králové 6.-7. 12. 2014 se zúčastnila minivýprava BK TJ Baník Most ve složení Pavlína Seifertová a Jiří Král.

Jirka odjížděl s plánem vyhrát debla a v singlu získat dostatek bodů na přímý postup na další "áčka", Pavča jela na poslední chvíli a jen na singla, cílem bylo pěkně si zahrát a získat body navíc do oblastního žebříčku.

Singl: Pavlína hrála s bojovnou Nelou Němcovou z Orlové  a ta byla nad její síly, v zápase o umístění naše hráčka porazila krumlovskou Lucku Kozytovou. Jirka po vítězstvích nad Adamem Twardzikem a Adamem Kostrhunem nastoupil v zápase o medaili proti Martinu Sieglovi. Jirka prohrál 0:2, rozhodující byla prohra ve vyrovnaném prvním setu, ve kterém náš hráč zkazil minimálně pět servisů.

Debl:  v této disciplíně naplnili Jirkové Král a Vajsejtl /Slovan Vesec/ bezezbytku roli favoritů a celý turnaj vyhráli.

Mix:  pár Jiří Král a Adéla Seibertová /TJ Sokol Polabiny Pardubice/ obsadil po čtvrtfinálové  prohře s Jirkou Vajsejtlem a Adélou Vackovou 5.-8. místo.

Autor: J.Král st.

 

výsledky

Kategorie: Jednotlivci - Kategorie U15

 
 

Fotogalerie k článku:otevřít na rajčeti