Badmintonový klub TJ Baník Most
 
 
 

Termínový kalendář

Statistika návštěvnosti

Roman Dokládal ovládl Grand Prix „C“ starších žáků

8.1.2011
 

MOST – Hráči Baníku Most kralovali ve všech disciplínách turnaje Grand Prix „C“ Severočeské oblasti starších žáků, U-15, s vyjímkou dvouhry dívek. Turnaj se uskutečnil 8. ledna 2011 na kurtech TJ Lokomotiva Most. Hlavní zásluhu na tomto triumfu má především Roman Dokládal a Petra Karochová.

Oba zahájili své vítězné tažení společně ve smíšené čtyřhře, kde se od základního kola propracovali přes vítězství v semifinále nad jedničkami turnaje Málkem a Phamovou (Ústí/Super Stars Most) do finále, kde porazili proboštovská-teplickou dvojici Řehák-Hrbáčková 2:0 na sety. Z dalších našich byla úspěšnější jen Karolína Drtíková, která s veseckým Michalem Jiráskem hrála čtvrtfinále.

Ve dvouhře chlapců nasazení hráče číslo 1 potvrdil Roman Dokládal, který se bez větších problémů přenesl do finále, přičemž jediný set mu vzal v semifinále Vojtěch Řehák. Ve finále si Roman Dokládal poradil s Martinem Málkem (TJ Chemička Ústí nad Labem) 21:19 a 21:18. Druhého našeho hráče Tomáše Novotného zastavil ve čtvrtfinále právě Roman Dokládal. Dařilo se i našim hráčkám, i když ne s vítěznou třešinkou na dortu. Za vše mohla Jana Slatinská z Vesce, která postupně porazila tři naše hráčky. Začala vítězstvím nad Karolínou Drtíkovou, poté na ni nestačila v semifinále naše Eva Volmutová a ve finále ji nepřehrála ani Petra Karochová, která prohrála ve třetím setu nejtěsněji 20:22.

Čtyřhry se staly jednoznačnou záležitostí hráčů Baníku. Roman DokládalTomášem Novotným ve finále zvítězili nad ústeckou dvojicí Plzák-Šmitberský ve třísetovém zápase 13:21, 21:10 a 21:18. Petra Karochová a Eva Volmutová ve finále velmi lehce přehrály Phamovou se Slatinskou. Semifinále si zahrála Karolína Drtíková s ústeckou spoluhráčkou Eliškou Láníkovou, ale tady je zastavily pozdější vítězky.

Na republikový turnaj Grand Prix „A“, kat. U-15, který se hraje 22.-23. ledna 2011 v Českém Krumlově, si vybojovali postup Roman Dokládal, Petra Karochová, Tomáš Novotný a Eva Volmutová 

Celkové umístění našich hráčů na turnaji Grand Prix „C“, kat. U-15 :
 

Příjmení, jméno
dvouhra
Čtyřhra
smíšená čtyřhra
Dokládal Roman
1.
1.
 (Novotný T. – B. Most)
1.
 (Karochová P. – B. Most)
Novotný Tomáš
5.-8.
1.
 (Dokládal R. – B. Most)
9.-16.
 (Volmutová E. – B. Most)
Karochová Petra
2.
1.
 (Volmutová E. – B. Most)
1.
 (Dokládal R. – B. Most)
Volmutová Eva
4.
1.
 (Karochová P. – B. Most)
9.-16.
 (Novotný T. – B. Most)
Králíčková Tereza
5.-8.
5.-8.
 (Kozempelová – B. Most)
- - -
( - - - )
Drtíková Karolína
5.-8.
3.-4.
 (Láníková E. – Ústí n.L.)
5.-8.
 (Jirásko M.. – Vesec)
Kozempelová Terezie
9.-16.
5.-8.
 (Králíčková T. – B. Most)
9.-16.
 (Bumbálek K. – Vesec)

Výsledky Grand Prix „C“, kat. U-15

Kategorie: Jednotlivci - Kategorie U15