Badmintonový klub TJ Baník Most
 
 
 

Termínový kalendář

Statistika návštěvnosti

Tři postupy z Grand Prix D kategorie U 15

17.9.2014
 

13.9.2014 jsme se zúčastnili turnaje GP DU15 pořádaného Chemičkou Ústí nad Labem.

Naší výpravu tvořili Aneta Šlemerová, Katka Suchomelová, Katka Belisová, Martin Jakubašek, Tomáš Demuth, Marek Žák a Kuba Moravec.

Nejlepšími výkony, které si zaslouží ocenění,se blýskli Aneta, Tom a Martin. Aneta hlavně svou bojovností v singlu i přes svou zdravotní indispozici, kdy postoupila na nedělní GPC na Stárech.

V singlu chlapců také trochu nemocný Tom pěkně bojoval, ale ve čtvrtfinále nestačil na svého  klubového i doublového kolegu  Martina Jakubaška, a tím pádem jej čekaly další dva zápasy, které musel bezpodmínečně vyhrát, aby si vybojoval účast na GP C U15. Oba dva zápasy zvládl s přehledem a tím hladce postoupil.

Martin se svým handikepem bolavých kolen to dotáhl do semifinále, v něm nestačil na V.Hrabáka a v neděli si zahraje také na GPCU15.

V doublu bych se zmínil pouze o zápasech kluků - Toma a Martina. Byl to sice takový spíše singl ve dvou nežli double, ale kluci alespoň bojovali. Chyběla komunikace a oproti například finálovým soupeřům vázl jak příjem, tak servis. To se ukázalo v závěru třetího setu,  kdy kluci vedli 20:15 a stejně nedokázali zápas dotáhnout do vítězného konce. Nervy na uzdě udržel podávající Jordán a svými servisy  nedal našim klukům šanci. Ale celkově za jejich přístup i výkon pochvala.

Lub

Kategorie: Jednotlivci - Kategorie U15

 
 

Fotogalerie k článku:otevřít na rajčeti