Badmintonový klub TJ Baník Most
 
 
 

Termínový kalendář

Statistika návštěvnosti

Tři prvenství na GP "C" U 15

2.2.2014
 

V sobotu  1.února 2014 pořádal náš klub paralelně s MČR dospělých turnaj Grad Prix „C“ kategorie  U 15.  Zúčastnili se ho následující hráči BK TJ Baník Most: Lucie Borovská, Tereza Kozempelová, Pavlína Seifertová, Markéta Beláková, Jiří Král, Lukáš Pátek, Jan Králíček, Michal Macků, Martin Jakubašek, David Seifert a Ondřej Král.

BK TJ Baník Most získal na turnaji tři prvenství a turnaje GP „A“ se za tři týdny v Orlové  zúčastní Lucka Borovská a  Ondra Král.

Lucka: tentokrát se předvedla v dobré formě a kromě slabší čtyřhry prodala na turnaji odtrénované hodiny z posledního měsíce. Důležité je, aby jí tréninková píle vydržela.

Terka:  odehrála asi nejlepší zápasy, ve kterých jsem ji viděl hrát. Nebýt v této kategorii tak silná konkurence, určitě by se Terka pravidelně účastnila republikových turnajů. Ještě odbourat ty negativní emoce po prohrané výměně, setu či zápasu a bude to zase lepší.

Pavlína:  má velký pohybový potenciál, výkony v zápasech jsou ale jako na houpačce. Odehrála  krásný bojovný  zápas proti Anetě Skuhrové a pak prohrála bez většího nasazení s Bárou Nováčkovou.

Markéta:  stále se zlepšuje, má problémy s pohybem po kurtu, způsobené nepochybně rychlým růstem.  Na turnaji měla opět smůlu na los, když v singlu narazila v prvním zápase na Lucku Paurovou.

Jirka:  poslední dobou se nedostává na republikové turnaje a hodně by o to stál. Z toho vyplývá křečovitost a zmatek  v rozhodujících zápasech o postup.  Tentokrát odehrál proti Jardovi Máchalovi pěkný zápas, ale těch krosů tam bylo opravdu moc.

Lukáš:  po zdravotních problémech opět trénuje a hraje, ale nasazení v trénincích příliš neodpovídá tomu, že by chtěl své soupeře dohánět. Jasná prohra s Tomášem Abrahámem je toho dokladem.

Honza:  turnaj odehrál průměrně v rámci svých možností, myslím, že proti Ondrovi Valterovi mohl více zabojovat.

Michal:  udělal v této skupině v poslední době největší pokrok, v příštím roce ho pravděpodobně zařadíme do žákovského „A“ družstva. Měl smůlu na los, který mu v v 1.kole singla přiřadil  „atleta“ Kryštofa Bumbálka.

Martin:  se také vrací po zdravotních problémech,   potřebuje zesílit  a zlepšit fyzickou kondici.

David:   stav beze změn, David si stále myslí, že badminton je  bojová hra o jednom úderu – smeči. A tímto způsobem se vyhrávat nedá.

Ondra: hrál jen debla, s Járou Máchalem turnaj vyhráli. Uvidíme, jak dopadne republikový turnaj za tři týdny.

Autor: J.Král st.

Kategorie: Jednotlivci - Kategorie U15

 
 

Fotogalerie k článku:otevřít na rajčeti