Termínový kalendář

Statistika návštěvnosti

Ve Vesci pouze tři semifinále

19.9.2009

VESEC – V libereckém Vesci pořádal Slovan Vesec v sobotu 19.9.2009 turnaj Grand Prix „C“, kategorie starších žáků (U-15), kde měl Baník osminásobnou účast, ale naši hráči se prosadili jen sporadicky. Je to také proto, že jsme na turnaj jeli s mladým týmem, mladšími žáky, kteří jeli sbírat zkušenosti.

Do semifinále se probojovala nová akvizice klubu Roman Dokládal, který po výhrách nad Ondráškem (Super Stars Most) a Málkem (Chemička Ústí n.L.) prohrál s Janem Koňasem z Liberce po třech setech.Ve dvouhře dívek se do třetího kola dostala pouze Petra Karochová, ale také skončila na raketě pozdější vítězky Salačové ze Super Stars Most. Bratři Hofmanovi nejprve porazili další baníkovský pár Dokládal-Novotný, ale narazili na Liberečáky Koňase se Stejskalem a bylo finálových nadějích. Podobně skončila dvojice Karochová-Volmutová, která prohrála s pozdějšími vítězkami Ottovou a Salačovou (Goram Teplice/SS Most). Ve smíšené čtyřhře se pouze dva naše páry probojovaly do čtvrtfinále – Hofman A.-Volmutová a Dokládal-Karochová.

Na republikový turnaj Grand Prix „A“ v Brně-Jehnicích (3.-4.10.2009) se z našich hráčů nikdo neprobojoval, pouze Roman Dokládal je 2. náhradníkem do dvouhry.