Termínový kalendář

Statistika návštěvnosti

Žákovský badminton na Kladně

7.2.2004

Turnaje Grand Prix „C kategorie U-15 v badmintonu, který se konal v sobotu 7.2.2004 v tělocvičně BaC Kladno se zúčastnilo 9 hráčů a hráček badmintonového klubu TJ Baník Most - Kateřina Kratochvílová, Veronika Doušová, Adéla Krtičková, Kateřina Hauserová, Michaela Hantáková, Kamila Procházková, Alexandr Kejř, Jan Machač a Jiří Waicenbauer. Turnaj byl velmi dobře obsazen a přihlášeno bylo celkem 31 dívek a 37 dívek z 12 klubů.

Velmi se dařilo mostecké hráčce Adéle Krtičkové, která výborně zahrála ve dvouhře dívek a svojí bojovností se dostala až do finále, kde svedla souboj s Veronikou Stumpfovou (Super Stars Most), na kterou však již nestačila a obsadila tak celkové druhé místo v této disciplíně. Obě finalistky dvouhry byly však partnerkami ve čtyřhře dívek, kterou zcela ovládly v konkurenci 15 dvojic a ve finále zvítězily nad dvojicí z Českých Budějovic Jiříková-Chrtová a staly se tak celkovými vítězkami. Výrazným úspěchem byl postup Kateřiny Hauserové do 2. kola dvouhry dívek při jejím při jejím prvním startu v tak velkém turnaji. Ostatní hráčky a hráči do druhého kola přes své soupeře neprošli, ale přesto účast na tomto turnaji byla pro ně přínosem v získávání hráčských zkušeností při zápasech i mimo Ústecký kraj.

Kategorie: Jednotlivci - Kategorie U15