Badmintonový klub TJ Baník Most
 
 
 

Termínový kalendář

Statistika návštěvnosti

Dvě zlata a jedno stříbro pro Ondru Krále - GP A U 17

14.12.2014
 

13.-14. prosince se v pěkné šestikurtové tělocvičně v Podolí u Brna uskutečnil turnaj Grand Prix "A" kategorie U 17. Z našeho klubu se nominovali Ondřěj a Jiří Královi a Terezie Kozempelová.

Singl:  tato disciplína  vyšla Ondrovi, celý turnaj vyhrál bez zaváhání a dokonale využil nepřítomnosti tří  reprezentantů kategorie U 17.  Vítězství nad M.Hubáčkem a V.Lapáčkem v semifinále a ve finále jsou určitě cenná. Jirka hrál v osmifinále dvouhry s prvním nasazeným M.Kuralem,  přestože zahrál pěkně, odešel poražen 0:2. Terka si proti původním předpokladů zahrála i singla, prohrála ale v 1.kole s E. Polívkovou.

Mix: Tereza si v mixu zahrála dva zápasy, nejprve s F.Sedláčkem porazili pár M.Štětina,P.Janošová, pak prohráli s M.Hubáčkem a M.Fuchsovou. Ondra hrál mixa se svou spolužačkou Verčou Dobiášovou a nestačili až ve finále na dvojici V.Lapáček + T.Švábíková.

Debl:  první nasazenou dvojicí byl tentokrát pár J.Máchal + O.Král, kluci své nasazení potvrdili, ale v semifinále museli proti M.Jakešovi a V.Lapáčkovi bojovat ve třech setech. V nedělním finále vyhráli nad J.Burešem a J.Fialou 2:0. Ve čtyřhře se neztratila ani dvojice Jirků Král a Vajsejtl,  postoupili do osmičky, kde sehráli vyrovnané utkání proti dvojici M.Kural + M.Vašátko, Jirkové prohráli 19:21, 17:21. Terka hrála s I.Mikezovou, po výhře v osmifinále nad R.Bártovou a A.Seibertovou obsadily holky pěkné 5.-8. místO.

 

Autor: J.Král st 

výsledky

Kategorie: Jednotlivci - Kategorie U17

 
 

Fotogalerie k článku:otevřít na rajčeti