Badmintonový klub TJ Baník Most
 
 
 

Termínový kalendář

Statistika návštěvnosti

Martin Král bronzový na republice v Liberci

26.10.2009
 
gpa-u17-24

LIBEREC – První republikový turnaj Grand Prix „A“ mladšího dorostu U17 se konal v sobotu a neděli 24.-25.10.2009 v Liberci. A hned při svém prvním ostrém startu v této věkové kategorii si Martin Král přivezl medailové umístění, když spolu s ústeckou Lucií Pilařovou se probojovali až do semifinále smíšené čtyřhry.

Hned tři pátá místa si vybojovala Veronika Doušová, ani jednou se jí nepovedlo proniknout do semifinále. Konečnou ve dvouhře jí vystavila pozdější vítězka Tereza Lajdová (Astra ZM Praha), v párovkách ve smíšené čtyřhře se spoluhráčem Martinem Šídou (Liberec) nepřešli přes Vraníka s Kolářovou (Benátky/Doubravka) po třech setech a spolu s Annou Fričovou se pokoušely, a ne bez šancí, o skalpy Jeřichové a Kolářové (Super Stars Most/Doubravka).

Nedařilo se Martinu Královi ve dvouhře, když už v prvním kole ztroskotal na Tomáši Sonnkovi (SK p.e.m.a. Opava) a jen na jeden zápas přijeli do Liberce Jan Machač a Kateřina Srpová, kterým se nedařilo proti dvojici Sonnek-Křížová (Opava/Bílá Hora Plzeň).

Výsledky turnaje Grand Prix "A", kat. U17

 

Kategorie: Jednotlivci - Kategorie U17